Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.04.2023

Dead Island 2'de karakterinizin kullanabileceği her yeteneği nasıl kazanacağınızı ve beceri kartı destenizi nasıl dolduracağınızı bilmek ister misiniz? Yani, "Dead Island 2 yetenekler nasıl açılır?" diye merak ediyor musunuz? Bu makalede, Dead Island 2'de tüm kategorilerdeki her bir yetenek kartını nasıl elde edeceğinizi açıklayacağız, böylece daha fazla araştırmaya gerek kalmayacak. Dead Island 2'nin Numen, Survivor, Slayer ve Ability beceri kartlarının tümü karakterinizin nasıl hissettiğini etkiler. Oyunun dövüş, hareket ve oynanış olanaklarından tam olarak yararlanmak için, mümkün olduğunca bunları karıştırmalısınız.

Dead Island 2 yetenekler nasıl açılır?

Dead Island 2'deki her karakter için tüm beceri kartlarını edinmek için aşağıdakileri tamamlamanız gerekir:

  • Karakterinizle 22. seviyeye ulaşın
  • Oyunun sonuna kadar ana hikaye boyunca ilerleyin
  • '#Clickbait' yan görevini tamamlayın
  • 'The Chosen One' görevini tamamladıktan sonra Emma'nın odasını ziyaret etmek
  • Monarch Stüdyoları'ndaki Stage 07 binasında bir masaya bakmak
  • 'Gerçeği Arayış' görevi sırasında sunucu odasına bakarken
  • 'Hattın Sonu' görevi sırasında metrodaki bir yolcu vagonuna bakmak
  • 'Hattın Sonu' görevi sırasında metrodaki bir cesedin yanına bakın
  • Bir Voltaik Çığırtkanı Öldür
  • Zombileri öldür

 

Tüm bunları tamamladıktan sonra karakteriniz için harika bir yük, deste ve yapı oluşturmaya başlayabilirsiniz ve her birini onlar için kazanabilirsiniz. Farklı karakterler için kartların kilidi farklı zamanlarda açılabilir. Sonuç olarak, tüm bu görevlere dikkat etmelisiniz, ancak özellikle belirli bir tür Dead Island 2 zombisini öldürmenizi gerektiren görevlere dikkat etmelisiniz. Dead Island 2 yetenekler rehberimiz bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Dead Island 2 yetenekler yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.