Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.01.2023

Görünüşe göre WWE 2K23 çıkış tarihi internete sızdı. Bir Microsoft Store veri madencisi WWE 2K23'ün Mart 2023'te çıkacağına dair bir Tweet attı. Kısa bir süre sonra tweeti kaldırdı. Tweet'te WWE 2K23'ün Xbox cross-gen sürümünün kapak resmi de vardı. Kapak resminde 16 kez dünya şampiyonu olan John Cena var. 28 Ocak'ta Teksas'ta düzenlenecek Royal Rumble etkinliğinde 2K'nın WWE 2K23 ile ilgili daha fazla bilginin yanı sıra oyunun tanıtım videosunu da göstereceklerdir. Royal Rumble etkinliğinde hayranlar ayrıca uygulamalı WWE 2K23 oynanış oturumuna da katılabilecekler.

WWE 2K23 çıkış tarihi sızdı, 17 Mart 2023 tarihinde çıkması olası

WWE 2K22'nin resmi Twitter hesabı ise WWE 2K23'ün çok uzakta olmayacağını gösteren bir resim paylaştı. Mart 2022'de WWE 2K22 de satışa çıkmıştı. Kaynaklara göre WWE 2K23 de aynı şekilde Mart 2023'te piyasaya çıkacak. Bir Microsoft Store veri madencisi, Aluma_Italia'nın artık olmayan bir Tweet'inde Xbox için WWE 2K23 cross-gen sürümünün kesin çıkış tarihini 17 Mart olarak açıkladı.

Oyun muhtemelen aynı gün çeşitli platformlarda satışa çıkacak. Daha sonra Tweet'i hızla sildi. Ancak Reddit kullanıcıları kesin tarihi kaydetmekte gecikmedi. WWE 2K22 gibi WWE 2K23'ün de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series S, Xbox Series X ve PC'de piyasaya çıkacaktır. Oyunun sadece cross-platform sürümünün kapak resmi sızdı. Ancak kapak resmi muhtemelen diğer sürümlerde de aynı olacaktır. WWE 2K22 kapak görselinde Rey Mysterio yer aldı. Tüm zamanların en iyi güreşçilerinden biri olarak kabul edilen John Cena bu kez kapak resminde. John Cena bundan önce WWE 2K15'in kapak görselinde de yer almıştı. WWE 2K23 çıkış tarihi sızdı ama başka gelişmeler de var. Şimdi, onlardan bahsedelim.

WWE 2K23 çıkış tarihi internete sızdı

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Starfield çıkış tarihi ile ilgili kötü bir haberimiz de var. Tabii, söylenti fakat olur mu olur, alıştık. Sonra, Doom modu oyuna Zelda teması veriyor gibi güzel bir haberimiz var. Oyunu VR oynuyorsanız, tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bir de, Black Myth Wukong çıkış tarihi aralığı hakkında bilgi geldi. Görünüşe göre, oyunu daha çok bekleyeceğiz. Zira, haberler o yönde. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.