Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.01.2023

Mundfish'ten merakla beklenen Atomic Heart Denuvo anti-tamper teknolojisi ile gelecek. Burada asıl can sıkıcı olan, Mundfish'in sunduğu bahanenin yanı sıra Denuvo'nun oyunun Steam mağaza sayfasında listelenmemiş olması. Mundfish'e göre, Denuvo'nun oyunun ne kadar iyi oynandığını etkileyip etkilemeyeceği bilinmiyor. Ancak bu gerçekleşirse, yaratıcı DLSS 3'ün bu kayıpları telafi edeceğine söz veriyor. Mundfish'in başkanı Robert Bagratuni bir röportajda bunu söyledi.

Atomic Heart Denuvo sistemi mağaza sayfasında listeli değil

Bununla birlikte, Denuvo oyunun Steam mağaza sayfasında hala eksik, bu da bu durumda bir sorun. Dahası, oyunun piyasaya sürülmesinden sadece iki hafta önce, Mundfish bu kurcalamaya karşı teknolojinin varlığını doğruladı. Aksiyon birinci şahıs nişancı oyunu Atomic Heart, 1950'lerde SSCB'nin fütüristik, alternatif bir versiyonunda geçiyor. Oyunda gerçek zamanlı ışın izleme efektleri desteklenecektir. Atomic Heart Denuvo mevzusu bir yana, size tavsiyelerimiz de var.

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz. Atomic Heart ve Denuvo olayını bitirmeden, bir de oyundan bahsedelim.

Bu nasıl bir oyun?

Atomic Heart, Mundfish tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayınlanan yaklaşan bir FPS aksiyon rol yapma oyunudur. Oyunun 21 Şubat 2023 tarihinde Microsoft Windows, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

Atomic Heart, aksiyon rol yapma unsurlarına sahip bir FPS video oyunudur. Oyundaki savaş, doğaçlama silahlarla ateş etme ve yakın dövüşten oluşur. Silahların robotlardan ayrılabilen veya ev aletlerinden alınabilen metal parçalardan bir araya getirilebildiği bir işçilik sistemi vardır. Silahları ayrıca "kaset" adındaki bir mekanik aracılığıyla geliştirmek mümkün. Oyunda cephane azdır ve bir gizlenme seçeneği vardır. Hızlı zaman etkinlikleri de oyunda yer almaktadır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.