Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 06.03.2023

50 Cent GTA 6 söylentilerine yol açan paylaşımları sildi. Popüler kültürün ve oyun endüstrisinin en popüler serilerinden biri Grand Theft Auto serisidir. Serinin 2013 yılında piyasaya sürülen en son oyunu tüm zamanların en çok satan ikinci oyunudur ve halen yapım aşamasındadır. Piyasaya sürülmesinden yaklaşık on yıl sonra, oyun hala güncellemeler alıyor, kopyalar satıyor ve dünya çapında bir takipçi kitlesine sahip. Ancak bu aynı zamanda bir sonraki adımla da ilgilendiklerini gösteriyor. Rockstar Games'in GTA 6'yı nasıl geliştirebileceğini ve oyunun neye benzeyeceğini öğrenmek istiyorlar. Her ne kadar sızdırılan bazı oynanış görüntüleri bize gösterilmiş ve harika görünüyor olsa da, oyunun piyasaya çıkmasına muhtemelen daha zaman var.

50 Cent GTA 6 paylaşımlarını neden sildi?

Ancak bu hafta 50 Cent sosyal medyada Vice City ile ilgili içerikler paylaşmaya başlayınca hayranlar heyecanlanmaya başladı. Bu paylaşımların başlıklarında her ne ise onun büyük olacağıyla dalga geçmeye devam etti, ancak kimsenin neden bahsettiği hakkında bir fikri yoktu. GTA 6'nın Vice City'de geçeceği bildirildiğinden, birçok kişi bu oyun için bir önizleme yaptığını varsaydı. Yine de, eğer katılırsa, gizlilik anlaşmaları nedeniyle bunu tartışamayacaktı. Ancak o zamandan beri tüm bu gönderileri bir neden göstermeden sildi. Gizem ortaya çıktıkça bulmaca da giderek daha karmaşık bir hal alıyor. Rockstar Games ona bunu kaldırması için talimat mı verdi? Her şey başka bir kişisel projenin reklamını yapmak için sofistike bir manevra mı? Bilmiyoruz.

Ne olursa olsun eninde sonunda neler olduğunu öğreneceğiz. İster Vice City temalı bir müzik videosu için birkaç gün içinde, ister GTA 6 için üç yıl sonra 50 Cent oyunda bir şarkıya sahip olduğunda olsun, muhtemelen eninde sonunda gerçeği öğreneceğiz. 50 Cent GTA 6 ile ilgili olduğunu düşündüğümüz paylaşımları sildi dedik. Fakat, şimdi sırada başka yazılarımız var. Sizler için birçok başka tavsiyelerimiz daha var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. 50 Cent GTA 6 ile ilgili olduğunu düşündüğümüz paylaşımları sildi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.