Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.03.2023

Ünlü rapçi 50 Cent GTA 6 için ipucu vermiş olabilir. GTA 6'nın piyasaya sürülmesi dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların ağzını sulandırıyor. Oyun piyasaya çıktıktan sonra muhtemelen tüm satış rekorlarını kıracaktır. Hatta gelmiş geçmiş en popüler video oyunu haline gelmesi bile muhtemel. Kulağa abartılı gelse de Grand Theft Auto V, Minecraft'ın ardından tüm zamanların en çok satan ikinci video oyunu ve hayranları on yıldır suç serisinin yeni bir bölümünü merakla bekliyor. Neyse ki, Rockstar Games defalarca oyunun geliştirilmekte olduğunu ve bir sonraki projesi olduğunu belirtti. Ancak çıkış tarihinden emin değiliz.

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

50 Cent (@50cent)'in paylaştığı bir gönderi

50 Cent GTA 6 mı tanıtıyor?

Her şey bir yana, 50 Cent'in Instagram'ında GTA 6 ile ilgili bir şeyler paylaştı. Rapçi/aktör tarafından yüklenen, Grand Theft Auto evrenindeki Miami'nin bir parodisi olan ve Grand Theft Auto 6'nın neredeyse onaylanmış ortamı olan Vice City'nin görüntüsü, video oyununa atıfta bulunuyordu. Rapçi mesajı daha sonra açıklayacağını ve Starz TV programının adı olan "Power'dan daha büyük" olduğunu söyledi. Birçok kişi bunu Grand Theft Auto'nun televizyona uyarlanacağı şeklinde yorumladı. Ancak Rockstar Games'in daha önce bir uyarlama fikrine karşı çıktığı göz önüne alındığında bu şüpheli duruyor. Yine de, The Last of Us gibi olağanüstü video oyunu uyarlamalarının tanıtılmasıyla, belki de ruh hali değişmiştir.

Eğer bu gönderi GTA ile ilgiliyse, 50 Cent'in Grand Theft Auto 6'da görünmesi daha akla yatkın görünüyor. Tüm oyunlardaki oyun içi radyo istasyonlarında çok sayıda en iyi sanatçı yer alıyor. Dahası, bunlardan birkaçı ekranda bile kendini gösterdi. Hayranlar Dr. Dre'ye adanan GTA Online güncellemesinin tamamını gerçekten çok sevdi. Dolayısıyla 50 Cent'in GTA 6'da küçük bir kapasiteyle görünmesi mümkün. 50 Cent ve GTA 6 bir yana, şimdi size başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. 50 Cent ve GTA 6 yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.