Yepyeni Death Stranding bilgileri, çok yakında gelebilir

Yepyeni Death Stranding bilgileri, çok yakında gelebilir

Ortalık karışacak.

Hideo Kojima ve ekibi tarafından bir süredir geliştirilme sürecinde olan Death Stranding, bugüne kadar karşımıza 3 farklı sinematik video ile çıkmıştı. Oyun hakkında az çok bilgiye sahip olsak da, oynanışın nasıl olacağını bilmiyorduk. Bu yüzden de oyuncular, E3 2018 etkinliğinde aslında yeni bir Death Stranding videosu bekliyordu ve bu videonun da bir oynanış videosu olmasını istiyorlardı. Tam olarak emin değiliz ama istediğimiz bilgiler çok yakında gelebilir.

Death Stranding

Peki, tüm bunları nereden biliyoruz? Bir ResetEra kullanıcısının gözler önüne serdiği bilgilere göre şu an IGN US, IGN UK ve IGN Japonya ekibi, Japonya’da. Bunun üzerine ek olarak da GameSpot ekibinden de Japonya’ya giden insanlar bulunmakta. Hatta bahsettiğimiz bu 4 ekip, birlikte bir fotoğraf bile çektirdiler. Bu fotoğrafta tabii çok önemli bir şey yok, 4 ekip de bir barda. Fakat önemli olan fotoğraf, GameSpot ekibinden birinin tek başına paylaştığı fotoğraf. Bu fotoğrafta Tamoor Hussain’i görüyoruz. Kendisi oldukça aydınlık bir odada, Kojima Productions ekibinin maskotu ile poz veriyor. Yani kendisi geliştirici ekibin ofisini ziyaret etti.

Tüm bunlar birer tesadüf de olabilir ama Rıza baba gibi, biz de tesadüflere inanmıyoruz. Kojima Productions, Death Stranding oyununun gizli bir gösterimi için bu 4 ekibi, hatta daha fazlasını Japonya’ya davet etmiş olabilir. Bu gizli gösterimden elimize hiçbir şey geçmeyebilir. Fakat gösterim gizli değilse de, önümüzdeki birkaç gün içerisinde oyun hakkında yepyeni bilgilere sahip olabiliriz. Çünkü bu 4 ekip de, eli boş bir şekilde dönmeyecektir Japonya’dan.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın