Yeni PlayerUnknown’s Battlegrounds haritası için 5 yeni görsel yayımlandı

Yeni PlayerUnknown’s Battlegrounds haritası için 5 yeni görsel yayımlandı

Oyuncular için büyük farklılık olacaktır bu harita.

20 milyondan fazla satış rakamı ile, 2 milyondan fazla anlık oyuncu sayısı ile ve yılın oyunu ödüllerine olan adaylığı ile karşımıza çıkan PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu sefer NVIDIA ekibinin konuğu oldu. PUBG olarak da kısaltılan PlayerUnknown’s Battlegrounds, resmi NVIDIA internet sitesi üzerinde yeni görseller ile karşımıza çıktı. Peki, oyun zaten çıkalı aylar odu, neyin görseli bu? Hemen söyleyelim: Oyun erken erişim sürecinden çıktığı zaman bir çöl haritası oyuncuları karşılayacak. PlayerUnknown’s Battlegrounds için yayımlanan yeni 5 adet görsel de, bu çöl haritasını gösteriyor. Eğer dilerseniz bu PlayerUnknown’s Battlegrounds görsellerine sizler de hemen aşağıdan ve haberimizin en altındaki galerimizden göz atabilirsiniz.

PUBG

PUBG şu an sadece Steam üzerinden PC platformu için çıkışını gerçekleştirdi ve Aralık 2017 içerisinde bu oyun Xbox One oyuncularına da sunulacak. Sony ve PlayStation 4 mü? En erken 2018 senesi içerisinde PlayStation 4 oyuncuları PlayerUnknown’s Battlegrounds oynamaya başlayabilecek. Tabii söylemekte fayda var, PUBG oyununun PC sürümü ile Xbox One sürümü aynı olmayacak. İki sürüm arasında geliştirilme farklılıkları olacak. Mesela, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun PC sürümü erken erişim sürecinden çıktığı zaman, oyunun Xbox One sürümü erken erişimde kalmaya devam edecek. Güncellemeler eş zamanlı olarak gelmeyecek.

PUBG Hakkında

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PlayerUnknown takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın