PlayerUnknown’s Battlegrounds, Nintendo Switch için bir oyun yapıyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Nintendo Switch için bir oyun yapıyor

Acaba nasıl bir şey olacak?

PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Ascent: Infinite Realm oyunlarını geliştiren ekipten gelen yeni bir açıklamaya göre şirket, yeni bir video oyunu daha geliştiriyor. Öncelikle PUBG olarak da kısaltılan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa değinelim. Bu oyun, Steam üzerinden global bir şekilde çıkışını gerçekleştirdi ve şirketin ilk oyunu. PlayerUnknown’s Battlegrounds sadece PC için çıkmış olsa da, Xbox One ve PlayStation 4 platformuna da gelecek. Bir diğer oyun ise MMORYO olan Ascent: Infinite Realm. PUBG geliştiricileri, bu MMORYO oyununu TERA geliştiricileri ile birlikte yapıyor ve oyunun kapalı betasının 2018 içerisinde çıkması planlanıyor. 3. video oyunu ise sadece Nintendo Switch için geliştirilen ve muhtemelen Asya marketine yönelik olan bir video oyunu.

PUBG geliştiricileri, Nintendo Switch için bir oyun yapıyor

Şirketten bu konuda bir açıklama gelmiş olsa da, Asya marketi hedefli bu Nintendo Switch oyununun ne olduğu net olarak bilinmiyor. Bu oyunun sadece yeni bir seri olacağını biliyoruz. Yani Nintendo Switch için PlayerUnknown’s Battlegrounds veya Ascent: Infinite Realm gelmeyecek, bambaşka bir oyun olacak. Yine de, PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricilerinin şimdilik sadece çevrim içi video oyunları yaptığı görünüyor. Bu yüzden, bu yeni Asya hedefli oyunun da bir çevrim içi oyun olacağını sanırım söyleyebiliriz. Yine de yeni detaylar için beklemede kalmanızı öneriyoruz.

PUBG Hakkında

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PlayerUnknown takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır. Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın