PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni harita ve araç sızdırıldı

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni harita ve araç sızdırıldı

Bayağı heyecan verici bilgiler bunlar.

PlayerUnknown’s Battlegrounds için merakla beklenen 1.0 güncellemesi yayımlandı. Tabii bu güncelleme her Steam kullanıcısına verilmedi, sadece oyunun test sürümünü kullananlara sunuldu. Bu 1.0 güncellemesi ile PUBG olarak da kısaltılan bu oyuna birçok yeni özellik geldi. Yeni gelen bu özelliklerin haricinde, güncellemenin detaylarında daha fazla yenilik bulunuyordu. Bir Reddit kullanıcısı, PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelen 1.0 güncellemesinin dosyalarını detaylı bir şekilde araştırmaya başladı ve bu dosyalar arasında hiçbir oyuncu tarafından oyun içinde ulaşılamayacak şeylere rastladı. Bu şeyler arasında oyunun yeni oynanabilir alanının haritası ve yeni bir araç bulunuyordu.

pubg

Öncelikle oyuna eklenecek yeni araçtan bahsedelim. Evet, bu araç sizlerin de hemen yukarıdan görebileceği gibi bir jet-ski. Bu aracı deniz ulaşımında kullanabileceğiz. Şu an oyunda bulunan bottan daha hızlı olacağı kesin ama daha az korunaklı da olacaktır. Bu yüzden oyuncular hız veya koruma arasında bir seçim yapacaklar gibi görünüyor. Oyunun güncelleme dosyalarından çıkan bir diğer şey ise dediğimiz gibi bir harita idi. Bu harita, oyuna gelecek olan yeni çöl oynanış bölgesinin bir haritası. Eğer dilerseniz bu haritaya sizler de buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Eğer bu oynanabilir alan oyunculara sunulduğu zaman başarılı bir şekilde ilk oyununuzu oynamak istiyorsanız, bu harita üzerinden bölgeyi biraz çalışmanız gerekebilir.

PUBG, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan, PlayerUnknown takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.Bu sadece bir oyun değil: HAYATTA KALMA SAVAŞI!

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın