Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 07.02.2018

Eğer Xbox One konsol ailesi üzerinde PlayerUnknown’s Battlegrounds oynayıp, iyice kanser olmak istiyorsanız, Microsoft ekibi sizlere yepyeni bir fırsat sunuyor. Çünkü ekipten gelen yeni açıklamalara göre Xbox One S ile PUBG oyunu şimdi aynı pakete giriyor. Geçtiğimiz haftalar içerisinde Microsoft ekibinin konsollarında 4 milyon satış rakamına ulaşan bu oyun, 20 Şubat 2018 tarihinde de bahsi geçen ince model konsol ile aynı pakete girecek ve o şekilde satılacak. Eğer dilerseniz bu paketin görselini hemen aşağıdan sizler de görebilirsiniz. Paketin detayları ise haberimizin devamında efendim.

Xbox One S ile PUBG şimdi aynı pakete giriyor

Öncelikle bu paketin içerisinde tabii ki 1 TB boyutundaki Xbox One S konsolu olacak. Bu konsolun yanında, tabii ki bir adet oyun kumandası da verilecek. Paketin içerisinde yine doğal olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun bir indirme kodu olacak. Yani oyun sizlere kutulu olarak verilmeyecek, dijital olarak verilecek. Tabii şimdi oyunculara verilecek olan PUBG, çevrim içi bir oyun. Microsoft ailesinin konsollarında çevrim içi oynayabilmek için Xbox Live Gold hesabına sahip olmanız gerekiyor. Microsoft bu konuda sizleri düşünüyor ve paketin içerisine 1 aylık da Xbox Live Gold üyeliği ekliyor.

300 Dolar fiyat etiketi ile satılacak olan bu PUBG ile Xbox One S paketi içerisinde bir de 1 aylık Xbox Game Pass üyeliği bulunuyor olacak çünkü PlayerUnknown’s Battlegrounds sizi sonsuza kadar eğlendirmeyecektir. Xbox Game Pass ile 150 oyun ile oluşturulmuş bir kütüphaneye ulaşabileceksiniz. Eminiz ki kendinize bu 1 aylık süreçte daha eğlenceli video oyunları bulabilirsiniz. Son olarak belirtelim, bu paketin ülkemize gelip gelmeyeceği, şimdilik bilinmiyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.