Bluehole Studio, PlayerUnknown’s Battlegrounds hilecilerinin peşini bırakmıyor

Bluehole Studio, PlayerUnknown’s Battlegrounds hilecilerinin peşini bırakmıyor

Kaçamayacaksınız hileciler, bir stüdyo dolusu adam peşinizde.

Satışlarıyla rekorlar kıran, büyük beğeni toplayan PlayerUnknown’s Battlegrounds, yine hilecilerle gündeme geliyor. PUBG oyununun geliştirici ekibi, belki de en çok başlarını ağrıtan oyun içi hileciler konusunda, geri adım atmayacaklarını göstermişlerdi. Oyunun geliştiricisi Bluehole Studio, yakın zamanda 100 bin hileciyi yakaladıktan sonra takibi yavaşlatacağa benzemiyor. Açıklamalara göre yeni bir yöntemle daha çok hilecinin canı yanacak.

PUBG

Geliştirici ekip Bluehole Studio, PlayerUnknown’s Battlegrounds hilecilerinin kullandığı bir hile kalıbını keşfettiğini açıkladı. Bu doğrultuda yakın zamanda PUBG hilecilerine yönelik yeni bir ban dalgası başlatılacağı söylendi. Yeni bir güncellemeyle oyuna eklenecek yöntem vasıtasıyla 100 bin civarında hilecinin tespit edilmesi bekleniyor. Tespit edilen hileciler için ise yaptırımlar hiç de iç açıcı olmayacak. Hile yaptığı tespit edilen oyuncular, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundan ömür boyu men edilecek.

PUBG oyununun geliştirici firması Bluehole Studio, oyunun takibini bırakmıyor özetleyecek olursak. Ekip,oyunun erken erişiminden çıkmasından itibaren şimdiye kadar üç tane ana güncelleme yayımlamıştı. Yeni güncellemenin oyuna etki eden hilecileri hedef almasının yanı sıra, birçok düzeltme ve yenilik getireceği de açıklanan bilgiler arasında. Bluehole Studio tarafından gelecek son güncelleme, Miramar haritası için bazı düzeltmeler ile oyunun Replay sistemine yenilikler getirdiğini de ekleyelim.

PC platformu baz alındığında, tarihin en çok satan PC oyunu ünvanını ele geçiren PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricilerinin, oyuna olan desteğini kesmediklerini görüyoruz. Bu olumlu gelişmeler hilecileri üzecekken, genel anlamıyla oyunun hayranlarını sevindirecektir. Hatırlatmakta fayda var, oyun, PC platformunda 30 milyona yakın satış rakamları elde etmiş durumda. Geliştirmeler ve yeniliklerle, satış rakamlarının artması bekleniyor.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın