Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.01.2023

2023 yılında Xbox Game Pass her zamanki gibi çalışmaya devam ediyor. JRPG ağırlıklı bir Ocak ayı oldu. Şimdi, Xbox Game Pass 2023 Şubat ayı, hizmetin oyunları için çok şey vaat ediyor gibi. İster konsolda, ister bilgisayarda, ister bulutta oynayın, burada zevkinize uygun bir şeyler olacak. Uzun zamandır beklediğimiz ve alternatif gerçeklikte geçen Atomic Heart, ayın en ilgi çekici oyunu. Bir zamanlar insanlarla barış içinde bir arada yaşayan robotlar, kontrollerini aşıyor. Bu da, bizi kusursuz ve fantastik bir ütopyaya taşıyor. Silahları ve yetenekleri kullanarak bu dünyada dolaşan mekanik tehditlere karşıyız. Ayrıca isyan eden mutant canavarlara bir son vereceğiz.

Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunları

  • Darkest Dungeon: 2 Şubat (Konsol, PC, Bulut)
  • Grid Legends: 2 Şubat (Bulut)
  • Hot Wheels Unleashed – Game Of The Year Edition (Konsol, PC, Bulut)
  • Atomic Heart: 21 Şubat (Konsol, PC, Bulut)

 

Tüm serinin hem ay başında hem de ay ortasında tekrar açıklanacağı için duyurulara dikkat edin. Ayrıca, Ocak ayında hangi oyunların hizmetten kaldırılacağı konusunda şu anda emin değiliz.

  • Donut County: 1 Şubat (Konsol, PC)
  • Taiko no Tatsujin: The Drum Master!: 1 Şubat (Konsol, PC)
  • Telling Lies: 1 Şubat (Konsol, PC)
  • Worms W.M.D: 1 Şubat (Konsol, PC)

 

Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunları ile ilgili vereceğimiz bilgiler bu kadar. Fakat, elbette sitemiz üzerinde faydasını göreceğiniz birçok yazı var. Şimdi, dilerseniz sizlere bir de bu yazılarımızı tavsiye edelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.