Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.02.2023

İşte şimdi hoş bir sürpriz ortaya çıktı. Merakla beklediğimiz bir oyun için önemli bir bilgi ortaya çıktı. Wo Long Fallen Dynasty PC demo çıkış tarihi belli oldu. KOEI Tecmo'nun yakın zamanda yaptığı bir duyuruya göre Wo Long Fallen Dynasty'nin 24 Şubat'ta bir PC demosu yayınlanacak. Şirkete göre oyuncular verilerini demodan tam oyuna taşıyabilecekler. Ayrıca, demoyu bitirenler tam oyunda Crouching Dragon Helmet DLC'sini ücretsiz olarak alacaklar.

Wo Long Fallen Dynasty PC demo çıkış tarihi 24 Şubat 2023

Team NINJA tarafından yeni karanlık fantezi aksiyon RPG Wo Long Fallen Dynasty. Oyunun konusu Üç Krallığın Han Hanedanlığı döneminde geçecek ve sinematik yönetmeni "Rurouni Kenshin" aksiyon yönetmeni Kenji Tanigaki oyunun dövüş ve kesme sekanslarını denetleyecek.

Orijinal hikaye, esrarengiz yeteneklere sahip güçlü bir iksir içeren bir komployu ortaya çıkaran isimsiz bir milis üzerine odaklanıyor. Asker, birçok iblis ve canavarın yanı sıra Liu Bei, Cao Cao ve Sun Jian gibi efsanevi savaş lordları ve askeri dehalarla da karşılaşıyor. Oyun 3 Mart'ta KOEI Tecmo aracılığıyla satışa çıkacak. Şimdi, Wo Long Fallen Dynasty PC demo çıkış tarihi bilgisini verdik. Fakat, sırada sizlere başka tavsiyelerimiz var. Gelin, bir de onlardan bahsedelim.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Wo Long Fallen Dynasty PC demo çıkış tarihi yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.