Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.01.2023

Ubisoft yeni bir Tom Clancy's Ghost Recon oyunu geliştiriyor olabilir. 2017'de Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands ve 2019'da Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint ile Ubisoft son on yılda Tom Clancy's Ghost Recon serisine iki yeni giriş çıkardı. Breakpoint, hayranlar arasında son derece popüler olan Wildlands'ten çok daha kutuplaştırıcı. Fakat, birçok kişi Ubisoft'un seriyle bir sonraki adımda ne yapacağını sorgulamaya başladı. Ancak görünen o ki Ubisoft, önemli bir süre ara verdikten sonra yeni bir Ghost Recon peşinde. Önce, sizleri hemen aşağıdaki Twitter paylaşımı ile baş başa bırakalım. Sonra da, bildiğimiz diğer detaylara geçelim.

Ubisoft yeni bir Ghost Recon oyunu geliştiriyor olabilir

Gazeteci Tom Henderson'ın yakın zamanda bir açıklama yaptı. Buna göre, Ubisoft şu anda yeni bir Ghost Recon oyunu üzerinde çalışıyor. Şu anda proje hakkında çok az ayrıntı var. Fakat Henderson, 2025 civarında piyasaya çıkabileceğinin altını çizdi. Eğer doğruysa, ana hat girişleri arasında altı yıllık bir ara olacak. Bu noktada oyuncular şüphesiz yeni bir Ghost Recon oyunu için can atacaklardır.

Ubisoft bu Ghost Recon oyununu henüz resmi olarak açıklamadı. Bu yüzden, Henderson'ın kısa yorumlarına tam güvenmemek önemlidir. Şu anda yeni bir oyunun olup olmadığını bilmiyoruz. 2025 olarak önerilen çıkış penceresi de önümüzdeki aylarda veya yıllarda değişmesi muhtemel. Ubisoft resmi bir duyuru yapana kadar aşırı heveslenmemeliyiz.

Ubisoft'un şu anda en son oyunlarından bazılarında bazı satış zorlukları yaşadığını da akılda tutmak önemlidir. Sonuç olarak, geçtiğimiz birkaç hafta içinde yayıncı gelecek planlarının çoğunu değiştirdi. Bu değişikliklerin söylentilere konu olan Ghost Recon oyunu üzerinde bir etkisi olup olmayacağı bilinmiyor. Ancak bu mümkün. Ubisoft yeni bir Ghost Recon oyunu peşinde olabilir. Fakat ne yazık ki bunu net onaylayacak bir bilgi yok. Bakalım, zaman gösterecek. Zira, başka çaremiz de yok. Bu yüzden, sizlere başka önerilerimizi paylaşalım.

Ayrıca, Mart 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekebilir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Starfield çıkış tarihi ile ilgili kötü bir haberimiz de var. Tabii, söylenti fakat olur mu olur, alıştık. Sonra, Doom modu oyuna Zelda teması veriyor gibi güzel bir haberimiz var. Oyunu VR oynuyorsanız, tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bir de, Black Myth Wukong çıkış tarihi aralığı hakkında bilgi geldi. Görünüşe göre, oyunu daha çok bekleyeceğiz. Zira, haberler o yönde. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.