Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 01.02.2023

Ubisoft, söylentilerini daha önce paylaştığımız The Crew Motorfest oyununu tanıttı. Ivory Tower, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC ve Amazon Luma'da piyasaya sürülmesi planlanan yarış serisinin üçüncü bölümü üzerinde yeniden çalışıyor. Oyun için belirli bir çıkış tarihi açıklanmamış olsa da, kapalı beta testinin 1 Şubat'ta başlaması planlanıyor. Sınırlı beta ilk olarak PC kullanıcılarına özel olacak, ancak daha sonra konsol oyuncularına da sunulacak.

Ubisoft The Crew Motorfest duyurusunu en sonunda yaptı

Basın açıklamasında, "Ubisoft Ivory Tower'daki geliştirme ekibi, tüm oyuncular için mümkün olan en heyecan verici ve anlamlı deneyimi sunmaya kararlıdır. Bunu yapmak için, en ilgili oyunculardan bazıları, yarın, 1 Şubat'ta başlayacak olan Insider Programı aracılığıyla direksiyona erken geçebilecekler. Farklı aşamalara ayrılan bu kapalı test, geliştirme ekibinin lansman ve sonrasında en iyi oyuncu deneyimini sağlamak için geri bildirim toplamasına yardımcı olacak. Insider Programının ilk aşaması, hızlı yinelemelere olanak sağlamak için PC ile sınırlı olacak. Son aşamalarda bu kapalı test konsollara da açılacak." dediler.

Oyuncular, Hawaii'nin O'ahu Adası'nda gerçekleşecek olan Crew Motorfest sırasında çeşitli benzersiz yerlerde yarışabilecek ve keşfedebilecekler. Adanın plajları, dağları, volkanları, yağmur ormanları ve tabii ki Honolulu'nun sokakları oyuncuların erişimine açık olacak. Ubisoft ayrıca yarışları, etkinlikleri ve mücadeleleri tamamlamak için oyuncuların "en ünlü yüzlerce araca" erişebileceklerini vaat ediyor. Video oyununun fragmanı haberimizde yer almaktadır. The Crew Motorfest şu ana kadar oldukça iyi duruyor. İlk iki oyun için sadık bir hayran kitlesi var ve O'ahu bir yarış oyunu için ideal bir yer gibi görünüyor. Betanın yarın başlaması planlandığı için yakında oyun hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olacağız. Ayrıca, sitemizde Ubisoft ekibinin The Crew Motorfest duyurusu dışında da yazılar var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Ubisoft ekibinin The Crew Motorfest duyurusu yazımız bitmeden önce 2 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.