Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.04.2023

Ubisoft ekibinin son birkaç yıldaki en ünlü ürünlerinden dördü yakında Steam üzerinde satışa çıkacak. Daha önce en sevilen oyunlarından bazılarına erişimi Ubisoft Connect veya Epic Games Store ile kısıtlayan Ubisoft, son zamanlarda bu oyunlardan bazılarını Valve'ın PC platformuna getirmek için daha kararlı bir girişimde bulundu. Sadece birkaç hafta içinde dört oyun daha Ubisoft'un Steam koleksiyonuna eklenecek.

Hangi Ubisoft oyunları Steam platformuna geliyor?

  • Far Cry 6
  • Riders Republic
  • Rainbow Six Extraction
  • Monopoly Madness

Ubisoft, Far Cry 6, Riders Republic, Rainbow Six Extraction ve Monopoly Madness oyunlarını Mayıs ayının başından itibaren Steam üzerinde yer alacak. Far Cry 6, 11 Mayıs'ta piyasaya çıktığında -muhtemelen bu koleksiyondaki en büyük oyun- Steam'de ilk görünen oyun olacak. Diğer üç oyun daha sonra Haziran ayında üç hafta boyunca platformda olacak. 8 Haziran'da Riders Republic satışa çıkacak. Onu 15 Haziran'da Rainbow Six Extraction ve 22 Haziran'da Monopoly Madness takip edecek.

Genel olarak, Ubisoft'un Steam'de oyunlarını bu şekilde yayınlamaya devam edeceği bariz. Ubisoft, başta The Division 2 ve Assassin's Creed Valhalla olmak üzere son Steam sürümleriyle önemli başarılar elde etti. Steam lansmanlarının diğer platformlarla aynı gün yapılıp yapılmayacağı belli değil, ancak şu anda bir olasılık. Ubisoft ekibinin Steam planları bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Ubisoft ekibinin Steam platformuna 4 büyük oyun getirmesi haberimiz bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.