Tom Clancy’s The Division 2 Warlords of New York için The Summit duyuruldu

Tom Clancy’s The Division 2 Warlords of New York için The Summit duyuruldu

100 katlık bir macera.

Tom Clancy’s The Division 2 Warlords of New York, sizlerle daha önceden incelemesini paylaşmış olduğumuz bir yapım. Son zamanlarda haberlerimize konuk olmamış olsa da, içerikler gelmeye devam ediyor oyuna. Bu seferki Tom Clancy’s The Division 2 Warlords of New York haberimizde, oyuna yeni gelen The Summit modunun duyurusu damga vuruyor. Fakat, ondan önce sevindirici birkaç haberimiz daha var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s The Division 2 Warlords of New York The Summit oyuncularla buluşuyor

Tom Clancy’s The Division 2 Warlords of New York The Summit’ten bahsetmeden önce bahsetmek istediğimiz 2 şey daha var. Öncelikle, oyunun 24 Eylül 2020 tarihinden 28 Eylül 2020 tarihine kadar tamamen ücretsiz olarak oynanabilir olduğunu belirtmek isteriz. Oyunun ücretsiz olarak oynanabileceği platformlar ise PC’de Epic Games ve Uplay, Xbox One ve PS4 olarak listelendi.

Dahası da, The Summit’in açılışının şerefine Twitch ganimetleri de geri dönüyor. Oyuncular, sevdikleri Twitch yayıncılarını izlerken, Tom Clancy’s The Division 2 için birtakım ganimetler elde edebilecek. Bu da, 6 Ekim 2020 tarihinden itibaren var olacak bir özellik olacak.

Tom Clancy’s The Division 2 Warlords of New York için gelen The Summit’in özelliklerinden de bahsedelim. Ekiple veya tek oynanabilecek olan bu mod, yüksek binalara götürüyor bizleri. 100 katlık aksiyon yaşayabileceğiz. Her katta farklı zorluklarla karşılaşacağız. En tepede ise çok ama çok özel bir savaşın bizleri beklediği belirtiliyor. Sezon 3’te ise Bardon Schaeffer’ı avlıyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2 Warlords of New York inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.