The Division 2 Warlords of New York inceleme notları paylaşıldı

The Division 2 Warlords of New York inceleme notları paylaşıldı

The Division 2 Warlords of New York inceleme notları görmeye değer.

Bilenler mutlaka vardır fakat yeni The Division 2 Warlords of New York genişleme paketi ile birlikte oyuna bir sürü yeni içerik eklendi. Yeni genişleme paketi, bir sürü yeni içeriği de beraberinde getirdiği için, birçok internet sitesi üzerinde de incelemeler yayımlandı. Bu siteler arasında, bizim global sitemiz olan Leadergamer.net de yer alıyor. Biz de, yeni The Division 2 Warlords of New York genişleme paketi için paylaşılmış olan inceleme notlarını bu haberimizde sizlerle paylaşıyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yeni genişleme paketi ile birlikte oyun sonu içerikleri konusunda da birçok yenilik yer alıyor. Yani, eğer bir süre oyunu oynadıktan sonra oyunda yapacak bir şeyiniz kalmadığını düşünüyorsanız, yanıldığınızı söyleyebiliriz.

Eğer oyun veya genişleme paketini satın almak konusunda çok arada kaldıysanız, haberimizde yer alan incelemeler sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. Sonuçta, gerçekten hatırı sayılabilecek miktarlarda ücretler söz konusu olabiliyor. Ayrıca, gelecek günlerde sitemizde de yine The Division 2 Warlords of New York’u incelediğimiz yazımızı paylaşacağız. Bu da, yine fikir edinmeniz konusunda fazlasıyla yardımcı olacaktır.

The Division 2 Warlords of New York inceleme notları


Tom Clancy's The Division 2
Tom Clancy's The Division 2 Warlords of New York inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.