Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.12.2022

Tiny Tina's Wonderlands'de bazıları güçlü, parlak ve ışıltılı ganimetler var. Ancak, bazıları ise saklamaya değmeyecek ganimetlerdir. Tiny Tina's Wonderlands Shift Kodları, güçlü ekipmanlar içeren sandıklar için size Skeleton Key'ler sağlayacaktır. Shift Kodları, Borderlands serisinin temel dayanaklarından biri olmuştur. Ayrıca, Tiny Tina'nın kendi macerasında bir kez daha yer almaktadır. Tiny Tina's Wonderlands içerisinde Skeleton Key'leri almak ve nadir ve özel ganimetler için kodları kullanabilirsiniz.

Bu makale, Skeleton Keys elde etmek için kullanabileceğiniz en yeni Tiny Tina's Wonderlands Shift Kodlarını bulmanız için merkezi bir konum görevi görecektir. Kodları çevrimiçi olarak Shift Gearbox Software web sitesinden kullanabilirsiniz. Ayrıca, oyun içinde Sosyal menüdeki Shifttab'ı kullanarak kullanabilirsiniz. Oyun içinde kullanmak çok daha kolaydır, bu yüzden bunu yapmanızı tavsiye ederiz.

Tiny Tina's Wonderlands Shift Kodları

Bunlar şu anda PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC'de aktif olan Tiny Tina's Wonderlands Shift Kodları:

  • 3TFTB-XKHXB-F5BC5-JTJTJ-HK96X - 3 Skeleton Key (22 Aralık 2022'de sona eriyor)
  • J3FJT-BWKSJ-9JBXK-T33T3-RT966 - 5 Skeleton Key (31 Aralık 2022'de sona eriyor)
  • BTRB3-FRCS3-SBB65-JBTJ3-ZFKK3 - 5 Skeleton Key (7 Ocak 2023'te sona eriyor)
  • 3TFJ3-SCC93-HJBRK-33JTB-F9XXK - Astral Body Armour modeli (7 Ocak 2023'te sona eriyor)

 

Skeleton Key'leri premium ödüller almak için kullanılabilirsiniz. Ayrıca, bazı Shift Code'lar geçici geçerliliğe sahiptir. Herhangi bir ödülü kaçırmamak için, en son ödüller açıklandıkça onları takip etmelisiniz. Her birkaç haftada bir yenileri ortaya çıkacak ve Gearbox, içerik oluşturucular veya resmi Tiny Tina's Wonderlands Twitter hesabı bunları sık sık dağıtacak. Çıkar çıkmaz hepsini buraya ekleyeceğiz.

Buna şu anda kullanımda olan tüm Tiny Tina's Wonderlands kaydırma kodları da dahildir. Oyun hakkında daha fazla bilgi için Tiny Tina's Wonderlands'in sınıfları ve çapraz oyun mekanikleri hakkındaki açıklamalarımıza göz atın. Daha fazlasını mı istiyorsunuz? En yeni oyun kodlarından oluşan sağlam bir veritabanı için CodesDb'yi ziyaret edin.

Tiny Tina's Wonderlands aksiyon rol yapma birinci şahıs nişancı video oyunudur. Ayrıca, Gearbox Software ve 2K imzası taşıyor. Oyun, fantezi temalı bir masa üstü rol yapma oyunu dünyasında geçmektedir. Borderlands serisinin yan oyunu olmasının yanı sıra Tiny Tina's Assault on Dragon Keep'in devamı niteliğindedir. Oyun Mart 2022'de Windows, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için satışa çıktı.

Ayrıca, Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 için en iyi iniş yerleri yazımızı da tavsiye ederiz. Dahası, En iyi Chrome VPN eklentileri yazımız da faydalı olacaktır. Bir de, En iyi oyun yapma programları bilgilerini sizlerle paylaştık. Oyun tavsiyesi isterseniz de, En iyi oyunlar yazımız mevcut.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.