Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.06.2021

2K ve Gearbox Entertainment, güçlü silahlarla dolu öngörülemeyen bir dünyada geçen yepyeni, fantezi dolu bir macera olan Tiny Tina’s Wonderlands isimli yeni bir oyunun geleceğini duyurdu. Take-Two Interactive’in mali yılının dördüncü çeyreğinde, 2022’nin başlarında Steam ve Epic Games Store aracılığıyla PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4’te oynanabilir olacak.

2K ve Gearbox Entertainment tarafından Tiny Tina’s Wonderlands tanıtıldı

Yağmacı atıcı türündeki bu destansı fantezide oyuncular, zalim Dragon Lord’u durdurmak için tuhaf canavarlarla karşılaşıp hazine dolu zindanlarda dolaşırken kendi çok sınıflı kahramanlarını yaratabilir ve özelleştirebilir. Kuralları koyan, dünyayı anında değiştiren ve oyunculara yolculuklarında rehberlik eden, tamamen öngörülemeyen Tiny Tina tarafından hayata geçirilen kaotik bir fantezi dünyasında mermiler, sihir ve kılıçlar çarpışıyor.

Tiny Tina’s Wonderlands, dört oyuncuya kadar zengin, hikaye odaklı bir eşli oyun savaşının yanı sıra tekrarlanabilir oyun sonu içeriğiyle tam bağımsız bir deneyimdir. Yayımlanan yepyeni bir fragmanda 2K ve Gearbox, oyunun benzersiz temalarını, fantastik ortamını ve yıldızlardan oluşan ünlü oyuncu kadrosunu gösterdi.

Gearbox Entertainment Kurucusu ve Tiny Tina’nın Wonderlands Baş Yapımcısı Randy Pitchford, “Wonderlands, Gearbox Software’de bir fantezi evreninde geçen Role-Playing Shooter tarzında on yılı aşkın bir süredir devam eden geliştirmenin bir doruk noktasıdır” diyor. Sonrasında, “Benim için, galaksinin en ölümcül on üç yaşındaki çocuğu Tiny Tina’nın yeni, tam özellikli bir AAA video oyunu olarak hayal ettiği orijinal bir fantezi dünyasında ejderhalar, iskeletler, goblinler ve daha fazlasıyla savaşmak için gerçek Borderlands silahlarını getirmek bir rüyanın gerçekleşmesi gibi.” dedi.

Deneyim için oyunculara katılan inatçı kaptan Valentine, kurallara takıntılı robot Frette ve bu olağanüstü masa üstü krallığında oyunculara rehberlik eden sevilen, bomba atıcı Tiny Tina (Ashly Burch) bulunuyor. Dragon Lordu yenme maceraları sırasında oyuncular, ud kullanan bir Bardbarian ve kendi Fairy Punchfather gibi sevimli uyumsuzlarla tanışacaklar.

2K Başkanı David Ismailer, “Gearbox’taki geliştirme yeteneği ve oyuncu kadrosunun inkar edilemez yıldız gücü arasında, bu oyun için daha fazla heyecan duyamazdık” diyor. Devamında ise, “Her zaman mevcut markalarımızın gücünü geliştirmek için ilgi çekici fikirler ve yollar arıyoruz, bu nedenle bu tutkulu ve yaratıcı ekibi, uzun zamandır bizimle olan hayranlarımızla ve aynı zamanda yeni izleyicilerle yeni bir dünya ve karakterle bir araya getirmeye yardımcı olmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.