Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 21.12.2022

Fortnite Bölüm 4 şu anda devam ediyor ve oynayıp eğlenmemiz için yepyeni içeriklere sahip. Bunlar için Fortnite'taki en iyi iniş noktalarını ziyaret etmeniz gerekecek. Ziyaret etmek gereken pek çok farklı yer var. Bunlardan bazıları listemizin en üstünde yer alacak. Çünkü tüm ada Fracture etkinliği sırasında çeşitli adaların parçaları ile inşa oldu. Bu bölgelere girdikten sonra hayatta kalmak için Fortnite'ta bir Güçlendirme'yi hızlıca etkinleştirmeniz gerekecek. Çünkü diğer birçok oyuncu yeni İlgi Çekici Noktaları kontrol etmek isteyecek. Daha da iyisi, her oyunun başında harika eşyalar açmak için Fortnite Yeminli Sandıklarını kullanabilirsiniz. Şimdi Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 için en iyi iniş yerleri bilgisine geçelim artık.

Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 için en iyi iniş yerleri

Şimdi, sizlere bu yerlerin İngilizce isimlerini paylaşacağız. Bu yerleri, kesinlikle kolayca bulmanız mümkün olacaktır:

  • Slappy Shores
  • Faulty Splits
  • The Citadel
  • Lonely Labs

 

Şimdi, Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 iniş yerleri tavsiyelerimizi detaylandıralım. Her oyunda Fortnite Sıcak Noktalar mekaniği, kapmanız için yüksek seviye ganimetlerle dolu dronların olduğu rastgele İÇN'leri vurgulayacaktır. Bu nedenle iniş yapacağınız en iyi yer değişim gösterecektir. Haritanın doğusundaki harika bir küçük İÇN, oldukça sıradan bir kasaba olan Slappy Shores. Ancak nispeten normal olması, çoğu oyuncunun daha büyük ve daha farklı isimlere sahip konumlarla daha fazla ilgileneceği için burayı hızlıca inip yağmalamak için basit bir yer haline getiriyor.

Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 iniş yerleri konusunda önemli bir tavsiyemiz daha var. Tilted Towers'ın yerini alması için şu anki en büyük aday Faulty Splits. Hayranların favori konumuna kıyasla nispeten küçük olsa da, eleme görevlerini bitirmek isteyenler için harika bir yer. Fortnite'ta karşılaşacağınız The Ageless gibi Oathbound karakterler The Citadel'de ikamet ediyor. Bu popüler iniş noktasında mücadele etmeniz gereken birçok başka oyuncu olacaktır. Ancak harika ganimetler bulma şansı da vardır.

Son olarak, Lonely Labs ismi burası için iyi bir isim. Çünkü diğer POI'lere kıyasla ıssız ve boş duruyor. Bununla birlikte, diğer birçok İlgi Çekici Noktaya olan uzaklığı ve haritanın Kuzeydoğu bölgesindeki konumu nedeniyle diğer birçok İlgi Çekici Nokta kadar tartışmalı olmayacaktır. Fortnite için en iyi iniş noktaları hakkında şu anda bilinenler bu kadar. Ancak oyun yeni güncellemeler aldıkça sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 için en iyi iniş yerleri yazımızı bitirmeden önce tavsiyelerimiz var.

Şimdi, Fortnite sistem gereksinimleri yazımıza bakmanızda fayda var. Zira, oyuna başlamadan önce, bu bilgilere göre hazırlık yapmak önemli. Dahası, En iyi Chrome VPN eklentileri gibi yazılarımız da mevcut. Fakat konumuz oyun olduğu için, En iyi oyunlar yazımıza da bakmanızda fayda var.

Fortnite nedir?

Fortnite Bölüm 4 Sezon 1 için en iyi iniş yerleri yazımızı sonlandırmadan önce, bir de oyundan bahsedelim. Çevrimiçi video oyunu Fortnite, Epic Games imzası taşıyor ve 2017 yılında piyasaya çıkmıştır. Hepsi aynı temel oynanış ve oyun motorunu kullanan üç farklı oyun modu varyasyonunda sunulmaktadır: Oynaması ücretsiz battle royale oyunu Fortnite Battle Royale'de 100'e kadar oyuncu ayakta kalan son kişi olmak için yarışır. İşbirlikçi kule savunma-atıcı ve hayatta kalma oyunu Fortnite: En fazla dört oyuncunun zombi benzeri yaratıklarla mücadele ettiği ve inşa edebilecekleri tuzaklar ve tahkimatlarla yerleri savunduğu Dünyayı Kurtar ve oyunculara dünyalar ve savaş arenaları yaratma konusunda tam bir özgürlük verilen Fortnite Kreatif.

Battle Royale ve Dünyayı Kurtar 2017'de erken erişime açılırken, Kreatif 6 Aralık 2018'de kullanıma geldi. Özellikle Fortnite Battle Royale, bir yıldan kısa bir sürede 125 milyondan fazla oyuncu çekerek ve ayda yüz milyonlarca dolar kazanarak büyük bir başarı ve kültürel bir fenomen haline gelirken, Save the World ve Creative sürümleri de Epic Games için başarılı oldu. Aralık 2019'a kadar Fortnite bir bütün olarak 9 milyar dolar brüt gelir elde etti.

Battle Royale ve Creative tüm bu platformların yanı sıra Nintendo Switch, iOS ve Android cihazlar için yayınlanırken, Save the World yalnızca Windows, macOS, PlayStation 4 ve Xbox One için mevcut. Dokuzuncu nesil PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarının her ikisi de oyunla aynı anda piyasaya çıktı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.