Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.04.2023

Başlıktan da anlayacağınız üzere yeni bir rapor, The Witcher Sezon 3 yeni kötü adam oyuncu kadrosunu açıkladı. The Witcher Sezon 3'ün hayranlarının, Netflix'te yayınlanmaya başladığında Andrzej Sapkowski'nin kitaplarının daha doğru bir yorumunu dört gözle bekleyebilecekleri bildiriliyor. Dizi sorumlusu Lauren Hissrich'in daha önce de ima ettiği gibi, sezonda Time of Contempt kitabından önemli miktarda materyal yer alacak. Aktör Sunny Patel 3. Sezonda Ralf Blunden ("Profesör") rolünü üstlenecek. Yani, kitaptaki bir antagonist diziye geçiş yapacak gibi duruyor. Kitapta suikastçı Yennefer ve Ciri'nin peşinde; muhtemelen televizyon dizisinde de durum böyle olacak.

The Witcher Sezon 3 yeni kötü adam oyuncusu kim?

Bu yazı yazıldığı sırada, ne Netflix'in ne de projeye dahil olan herhangi birinin Patel'in oyuncu kadrosunu resmi olarak onaylamadığını vurgulamak gerekir. Sonuç olarak, şimdilik okuyucular bu habere ihtiyatla yaklaşmalıdır. Ancak Redanian Intelligence'ın Witcher'la ilgili her konudaki parlak geçmişi ve 3. Sezon için hazırlandığını bildiğimiz içerik göz önüne alındığında, bu oldukça güvenli bir bahis gibi görünüyor. 3. Sezon ne yazık ki Netflix tarafından gizli tutuluyor ve 2023 yazı dışında belirli bir yayın tarihine bile sahip değiliz. Umarız, yaz yaklaştıkça sezon hakkında çok daha fazla şey öğreniriz.

The Witcher'ın 3. sezonu dizinin son sezonu olmayacak ama aktör Henry Cavill için öyle olacak. Aktörün programdan ayrılacağı geçtiğimiz yıl ortaya çıkmıştı. Cavill'in programdan ayrılmasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da, aktör defalarca dizinin Andrzej Sapkowski'nin kitaplarını daha doğru bir şekilde tasvir etmemesinden duyduğu memnuniyetsizliği dile getirmişti. Cavill'in son sezonu bu sorunu gerçekten çözerse eğlenceli olacak ama ne olursa olsun hayranlar onun geri dönüşünü beklememeli. Neyse ki, Geralt'ın sonraki sezonlarda geri dönecek olmasına rağmen, Cavill bu sezon bir tür "kahramanca uğurlama" alacak gibi duruyor. The Witcher Sezon 3 yeni kötü adam yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı başlıkta yazı mevcut. Şimdi, diğer yazılarımızı da sizlerle buluşturacağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN servisleri yazımız. Bu yazımızda, sizin için PlayStation konsolları için VPN servisleri seçtik ve bunları açıkladık. Konsolunuzda VPN servisi arıyorsanız, güzel bir fırsat. Sonra, En iyi 20 RPG oyun önerisi yazımız var. Bu yazımızda da, 20 adet RPG oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi Roguelite oyun yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için Roguelite türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. The Witcher Sezon 3 yeni kötü adam yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.