Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.12.2022

The Witcher Blood Origin şu anda Netflix'in en iyi dizisi olmasına rağmen, ne hayranlar ne de eleştirmenler beğenilen The Witcher serisinin öncesini sevmiş gibi görünmüyor. The Witcher Blood Origin şu anda Rotten Tomatoes üzerinde oldukça kötü bir eleştirmen puanına sahip. Dahası, bu makalenin yazıldığı sırada 24 eleştirmen değerlendirmesinden sadece yüzde 38'inde yer alırken, izleyici puanı 1500'den fazla kullanıcı değerlendirmesinden sadece yüzde 8 ile daha da kötü. Seri bir bütün olarak en düşük puanı bu filmle aldı. Blood Origin genel olarak serinin DNA'sını paylaşan ancak onu kayda değer kılan pek çok şeyden yoksun, serinin arka planının "sığ" bir araştırması olarak görülüyor.

The Witcher Blood Origin Rotten Tomatoes serinin en düşüğü oldu

Resmi açıklamaya göre, "Geralt, Yennefer ve Ciri'nin zamanından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen The Witcher Blood Origin, tarihe karışmış bir hikayeyi anlatacak. İlk prototip Witcher'ın yaratılışı ve canavarların, insanların ve elflerin dünyalarının birleşerek tek bir dünya haline geldiği çok önemli Kürelerin Birleşmesi'ne yol açan olaylar." Michelle Yeoh, Laurence O'Fuarain, Jacob Collins-Levy ve Sophia Brown gibi oyuncuların yer aldığı dört bölümlük prequel dizi 25 Aralık'ta gösterime girdi.

Ayrıca, sizlere DC filmleri izleme sırası rehber yazımızı da önerelim. Tabii, aynı zamanda The Last of Us HBO dizisinin ilk bölümü çok uzun olacak yazımız da dikkatinizi çekecektir. Bir de, En iyi aksiyon filmleri rehber yazımız da faydalı olacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.