Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.03.2023

The Outlast Trials bir süredir geliştirme aşamasındaydı ve bu hafta bir çıkış tarihi aldı. Sadece erken erişim için olsa da, 2019'da duyurulmasından bu yana hayranların yeni Outlast oyununu ne kadar hevesle bekledikleri göz önüne alındığında, bir çıkış tarihi haberi yine de takdir ediliyor. Oyunun yaratıcısı Red Barrels, bu kez tek başına veya arkadaşlarla oynanabilecek yeni Outlast'ın 18 Mayıs'ta yayınlanacağını duyurdu.

The Outlast Trials çıkış tarihi 18 Mayıs 2023

The Outlast Trials'ın çıkış tarihi, seslendirme kadrosundan bazılarının kendilerine verilen rolleri yerine getirdiği bir oyun fragmanıyla duyuruldu. Outlast Trials, duyduğumuz birkaç ses satırından oyuncuların tahmin edebileceği kadar yoğun ve kanlı geliyor. Oyunun duyuru fragmanı da çıktı. Bu oyunun oynanış unsurları ve fikirleri önceki Outlast oyunları Outlast ve Outlast 2'ninkilere benziyor. Ancak işbirliği içinde oynanabilmesi açısından farklılık gösteriyor. Adından da anlaşılacağı gibi, katılımcılar karanlık bilimsel araştırmalar için işkenceli testlere katlanırlar. Elbette isterseniz oyunu tek başınıza da oynayabilirsiniz.

The Outlast Trials açıklaması, "Soğuk Savaş döneminde geçen oyunda, insan kobaylar Murkoff Corporation'daki iyi insanlar tarafından gelişmiş beyin yıkama ve zihin kontrolü yöntemlerini test etmek için istemeden işe alınıyor. Güvensizlik, korku ve şiddet dolu bir dünyada ahlakınız sorgulanacak, dayanıklılığınız test edilecek ve akıl sağlığınız bozulacaktır. Hepsi de ilerleme, bilim ve kâr adına." şeklinde. Oyun başlangıçta 2022'de çıkış yapacaktı. Ancak son çıkış tarihini açıkça kaçırdı. Şimdi ise, önümüzdeki birkaç ay içinde çıkacak. Oyunculara oyunu oynama şansı vermek için Ekim ayında bir kapalı beta düzenlendi. The Outlast Trials çıkış tarihi dışında da tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. The Outlast Trials çıkış tarihi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.