Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.01.2023

The Last of Us HBO uyarlamasının hayranları, Part 2 için Abby karakterine can verecek oyuncuyu buldu. Bilmeyenler için Abby, The Last of Us Part II'nin antagonisti ve bir nevi ikincil kahramanı. Özellikle antagoniste dönüşmek için ne yaptığı konusunda ayrıntıya girmeyeceğiz. Ancak bu olay örgüsünde çok önemli bir rol oynuyor. Birçok insanın, kişiliği hakkında oldukça çelişkili hissetmesine neden olmayı başaran bir karakter. Devam sezonunda karakterine birçok karmaşık boyut kazandıracak birine ihtiyaç olacak. Çünkü o, o kadar da basit bir karakter değil.

The Last of Us Part 2 HBO hayranları Abby için kimi seçti?

The Last of Us'ın şu an itibariyle sadece bir bölümü var ama şimdiden mükemmel. Dizinin geliştiricileri, yeterince olumlu tepkiler alırlarsa dizinin ikinci sezonunu da uyarlamayı umuyorlar. Ancak bu henüz uzak bir ihtimal. Her halükarda, bazı izleyiciler HBO'nun Abby için birini seçtiği fikrinde. Hayranlar birkaç nedenden ötürü aktris Shannon Berry'nin Abby'yi oynamasını istiyor. Berry'nin de belirttiği gibi karaktere pek çok yönden benziyor. Ancak, bu her zaman bir anlam ifade etmiyor. Diğerleri onun Instagram'da TV dizisinin yaratıcısı Neil Druckmann tarafından takip edildiğini fark etti. Berry ayrıca serinin resmi Instagram hesabını ve TV şovunda Ellie'yi canlandıran Bella Ramsey'i de takip ediyor.

İkinci oyundaki karakterlerden herhangi birinin oyuncu seçimi hakkında somut bir şey öğrenmemiz için muhtemelen biraz zaman geçmesi gerekecek. HBO, oyuncu seçimini yapmadan önce uygun kişiyi bulduğuna emin olmak için gerekli özeni göstermek isteyecektir. İkinci bir sezon şu anda kesin değil. Ancak rekorlar kırdığı göz önüne alındığında, olması muhtemel duruyor. The Last of Us Part 2 Abby karakterine can verecek kişi bir yana, başka tavsiyelerimiz de var.

Ayrıca, Mart 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Starfield çıkış tarihi ile ilgili kötü bir haberimiz de var. Tabii, söylenti fakat olur mu olur, alıştık. Sonra, Doom modu oyuna Zelda teması veriyor gibi güzel bir haberimiz var. Oyunu VR oynuyorsanız, tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bir de, Black Myth Wukong çıkış tarihi aralığı hakkında bilgi geldi. Görünüşe göre, oyunu daha çok bekleyeceğiz. Zira, haberler o yönde. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.