Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.01.2023

The Crew yarış serisinin geri dönüş yapmaya hazır olması mutemel. Ubisoft The Crew 2'yi, 2018'de çıkardı. Oyuncuların tekne, otomobil veya uçakla seyahat edebilecekleri ABD'nin oldukça büyük bir yeniden üretimini getirdiler. Artık The Crew 3, bir dizi DLC paketinin ardından yakında geliyor gibi duruyor. The Crew 3, Forza Horizon gibi olursa, şimdiye kadarki en büyük oyunu olma potansiyelli demektir.

https://twitter.com/ScriptLeaksR6/status/1618725719705784320?s=20

The Crew 3 Forza Horizon tarzı bir yarış oyunu mu olacak?

The Crew 2'deki oynanış, daha da çılgın çok oyunculu yarışlar ve Amerika'da dolaşmak için çarpıcı araçlarla önceki oyuna göre daha iyi durumda geldi. Rekabet çok çetin ve Forza Motorsport bu yıl piyasaya çıkacak. Ancak yakın zamanda elde edilen bir veri bulgusu The Crew 3 için bir liderlik değişikliğine işaret ediyor. Insider Gaming ve Xbox Era'dan Nick "Shpeshal" Baker'a göre, geçen yıl kod adı "The Crew Orlando" olan The Crew Motorfest'in yapım aşamasında olduğu ortaya çıkmıştı.

Oyunun bu güncel logosunu, gerçekten de "Motorfest" adını taşıyacağını iddia eden "ScriptLeaksR6" adlı veri analizcisi paylaştı. Aynı zamanda bir "insider programı" sinyali de veren bir logo. Yani, Crew 3 oyun testleri halihazırda devam ediyor ya da yakında başlayacak. Insider Gaming'in daha önce yayınladığı bir rapora göre, oyun bu kez oyuncuları Hawaii'de güneşin altında ıslanırken görecek. The Crew 2'deki Dunia Motorunun The Crew 3'te yepyeni bir motorla değiştirileceği bildiriliyor. "All-Star modu" adı verilen bir battle royale seçeneğinin dahil edilmesi, nasıl oynanacağına dair ayrıntılar olsa da, bir başka ilgi çekici özellik. Ayrıca, oyuncuların garajlarını The Crew 2'den aktarmaları da mümkün.

Forza Horizon 5 ile oyuncular Meksika'ya gitti. Burada aynı sıcak havanın ve muhteşem yarış çeşitliliğinin tadını çıkardılar. The Crew 3 nihayet Forza serisine rekabetçi mi oluyor? Şimdilik bakıp göreceğiz. En son Sezon 7 bölümü Blizzard Rush, yeni araçlar ve buzlu yarış kaosu getirdi. Bu nedenle The Crew 2'ye destek hala güçlü bir şekilde devam ediyor. The Crew 3 ve Forza Horizon izleri bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Önce, Battlefield 2042 3.2 güncelleme notları ortaya çıktı yazımızı paylaşalım. Serinin hayranıysanız, kesinlikle işinizi görecektir. Ayrıca, Resident Evil 4 Remake için yeni ekran görüntüleri çıktı. Görüntüler cidden çok fena. Sonra, Amazon Prime Gaming Elder Scrolls oyununu bedava verecek. Yakında, nur topu gibi bir Morrowind'imiz olacak. Son olarak da, Xbox Game Pass Şubat 2023 oyunları listemizi paylaşalım.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.