Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.03.2023

Suicide Squad Kill the Justice League çıkış tarihi görünüşe göre WB Games ve oyunun yaratıcısı Rocksteady Studios tarafından bir kez daha ertelenmiş olabilir. Suicide Squad başlangıçta 2022'de çıkacaktı. Ancak daha sonra 2023 yılı oldu bu tarih. Ardından da Mayıs ayında veya sonrasında, 2023 yılı içerisinde bir zamanda çıkması söz konusu oldu. WB Games projenin ertelendiğini henüz resmi olarak duyurmadı. Fakat güvenilir bir kaynak bunun kısa süre içinde gerçekleşeceğini belirtti.

Suicide Squad Kill the Justice League çıkış tarihi söylentilere göre ertelenmiş olabilir

Yakın tarihli bir Bloomberg haberine göre, Suicide Squad Kill the Justice League'in çıkış tarihi artık belli değil. Bu bilginin, maç hakkında "doğrudan bilgisi" olan bir kaynaktan geldiği iddia ediliyor. Ertelemenin nedenine gelince, kararın, projenin en son PlayStation State of Play etkinliğinde önemli bir şekilde ortaya çıkmasının ardından hayranlardan gelen olumsuz tepkilere yanıt olduğunu görüyoruz.

WB Games Suicide Squad Kill the Justice League'i ilk kez 2020 yılında duyurmuştu. O zamandan bu yana, oyunda yer alacak oynanış ve hikaye yönlerini daha da vurgulayan küçük bakışlar yayınlandı. Her ne kadar pek çok hayran Kill the Justice League'in konusunun ilgi çekici olduğu konusunda hemfikir olsa da, pek çoğu, özellikle başlığa bağlı canlı hizmet bileşenlerine atıfta bulunarak, oyun yapısından memnun kalmadı.

Rocksteady 2015'teki Batman Arkham Knight'tan bu yana önemli bir oyun çıkarmadı. Stüdyonun gelecek projeleri için beklenti son on yılın büyük bölümünde yüksek olsa da, Suicide Squad'ın geliştirilmesi pek çok kişinin hayal edebileceğinden çok daha uzun sürdü. Bununla birlikte, Suicide Squad yalnızca PC, Xbox Series X, PlayStation 5 platformlarında çıkacak. Suicide Squad Kill the Justice League çıkış tarihi yine ertelenmiş olabilir dedik. Fakat, tek yazımız bu değil elbette. Şimdi, sizlere başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Suicide Squad Kill the Justice League çıkış tarihi yine ertelenmiş olabilir yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.