Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 14.09.2023

Starfield en iyi güçler hangileri diye merak ediyor musunuz? Zira, oyunun kaderini belirleme şansı olan bir şey bu. Bu yüzden, kesinlikle önem vermeniz gereken bir başlık. Bu rehber yazımızda, Starfield içerisindeki en iyi 7 gücü listeledik ve anlattık. Bu sayede, siz de oyundaki kaderinizi daha rahat çizebilirsiniz. Ayrıca, güçler hakkında çok daha fazla bilgi almak isterseniz, bir başka rehber yazımız daha var. Şimdi, Starfield bütün güçler rehber yazımızı tavsiye ederiz. O yazımızda da, bu güçleri nasıl açacağınızı anlattık. Bu sebeple, kesinlikle işinize yarayacaktır. Şimdi, sıra geldi listemizi sizle paylaşmaya. Dilerseniz, lafı daha fazla uzatmayıp listemizle sizi baş başa bırakalım:

Starfield en iyi güçler - En iyi 7 güç

İşte şimdi karşınızda en iyi 7 güç:

  1. Anti-Gravity Field
  2. Grav Dash
  3. Parallel Self
  4. Phased Time
  5. Precognition
  6. Reactive Shield
  7. Supernova

Starfield En İyi Güçler ve Açıklamaları

Az önce, sizler için oyundaki en iyi güçleri listeledik. Peki, biz bu listedeki Starfield güçlerini neden seçtik? Şimdi de, sıra geldi tam olarak bu soruya yanıt getirmeye. Öyleyse, artık kesinlikle açıklamalarımıza geçme zamanı:

1. Anti-Gravity Field

Anti-Gravity Field, harika bir başlangıç gücüdür ve yakındaki düşmanları etkisiz hale getirmenize olanak tanır. Belki daha sonraki yetenekler kadar ölümcül olmayabilir, ancak özellikle daha sonraki yeteneklere doğru ilerlerken bu gücün ne kadar kullanışlı olabileceğini inkar etmek zordur.

2. Grav Dash

Starfield en iyi güçler listemizdeki önemli bir güç de Grav Dash. Grav Dash, sadece hareketlilikle ilgili değildir. İleriye doğru hızla kaydırma yeteneği harika olsa da, ekstra hasar verme bonusu onu inanılmaz güçlü ve eğlenceli hale getirir. Özellikle bir yakın dövüş yapısı gibi bir yapıdan biriyle eşleştirildiğinde daha da güçlü hale gelir.

3. Parallel Self

Parallel Self, nasıl kullanılacağını bilirseniz son derece güçlü olabilir. Kendi kendinize savaşmanız için bir kopya oluşturmak çok güçlü görünmeyebilir - neredeyse başka bir refakatçi gibi - ancak bu klonun aynı ekipmanı kullandığını fark ettiğinizde işler değişir. Bu nedenle en iyi silahlardan birini takın ve Parallel Self'inizi oluşturun, böylece sonsuz mermilerle dolanmalarını izleyin.

4. Phased Time

Fallout 4'teki VATS gibi Phased Time, ne kadar uygun olduğu için kolayca en iyi Starfield güçlerinden biridir. Zamanı yavaşlatmak, düşmanların daha kolay vurulmasını sağlamakla kalmaz, özellikle hassas silahlarla, aynı zamanda hızlıca yeniden konumlanma fırsatı sunar.

5. Precognition

Bir başka önemli Starfield en iyi güçler üyesi de Precognition. Precognition, kağıt üzerinde güçlü görünmeyebilir, özellikle savaşta, ancak kullanışlılığı göz ardı edilemez. Düşman hareketlerini vurgulamak elbette kişisel gizlilik tarzları için harika olabilir, ancak tüm farkı yaratan şey, diyalog seçimlerinin sonuçlarını görebilme yeteneğidir.

6. Reactive Shield

Sıkıştığınızda Reactive Shield sizin için mükemmel bir güçtür. Saldırı ve savunma arasında ince bir denge sağlayan Reactive Shield, zararı azaltmanızı artırırken aynı zamanda projeleri yansıtır.

7. Supernova

Supernova gibi bir isme sahip olduğunda, en iyi Starfield güçlerinden biri olması pek şaşırtıcı değil. Geniş bir alanda büyük hasara sahip olan Supernova, düşmanların bulunduğu alanları temizlemek için harikadır.

Starfield en iyi güçler listemizdekiler, oyununuzun nasıl şekilleneceğini belirler. Her birinin kendine özgü avantajları vardır ve oyun tarzınıza en uygun olanı seçmek size kalmıştır. Güçlerinizi ustalıkla kullanın ve Starfield'daki galaksiyi keşfederken eşsiz yeteneklerin keyfini çıkarın.

Starfield en iyi güçler ile ilgili rehber yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok farklı yazı mevcut. Dahası, her geçen gün sitemize daha fazla içerik ekliyoruz. Bu yüzden, kesinlikle takip etmenizi öneririz. Sitemiz üzerinde Starfield rehber yazıları için bir ana sayfa şu anda mevcut değil. Fakat, ilerleyen günlerde böyle bir sayfamız da sizlerle birlikte olacaktır. Türk oyuncular olarak dikkatinizi çekeceğini düşündüğümüz Starfield Türkçe yama yazımıza kesinlikle bakmanızı tavsiye ederiz. Bir de, Starfield hileleri yazımız kesinlikle dikkatinizi çekecektir. Şimdi, biz size iyi oyunlar dileyelim ve oyunla sizi baş başa bırakalım.

Ayrıca, iPhone 15 Türkiye fiyatı ve özellikleri yazımıza da bakmanızı öneririz. Zira, yeni çıkan cihazın neler sunduğunu ve fiyatlarını anlattık. Sonra, Valorant Crosshair rehber yazımıza da bakmanızı tavsiye ederiz. Çünkü size, oyunlarda kullanacağınız çok iyi nişangahlar paylaştık. Son olarak da, PUBG şekilli nick isim listesi ve şekilli klan nickleri yazımızı önerelim. Burada göreceğiniz isimleri başka oyunlarda da kullanabilirsiniz. Bu sayede, oyunun en zor kısmını daha rahat atlatırsınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.