Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 10.04.2023

Star Wars Jedi Survivor son oynanış fragmanı bugün Star Wars Celebration için yayınlandı. Jedi Survivor'ın Nisan ayı sonunda yayınlanması planlanan çıkışına sadece birkaç hafta kaldı. Her ne kadar çıkış tarihi yaklaştıkça oyuna çok daha iyi bakıyor olsak da, Electronic Arts ve oyunun yaratıcısı Repawn Entertainment şimdi bize çok beklenen oyunun neler sunacağına dair son bir önizleme verdi.

Star Wars Jedi Survivor son oynanış fragmanı bizlerle

Genel olarak, en son Star Wars Jedi Survivor fragmanı, kahramanı Cal Kestis'in karşı karşıya kalacağı birçok yeni beceri ve düşmanı sergiliyor. Buna ek olarak, oyunun ana konusunun nihayetinde ne olacağını daha iyi anlamamızı sağlıyor. Respawn, Jedi Survivor'ın birçok yönünü bir sır olarak saklamış olsa bile, Kestis ve arkadaşlarının bu seferki riskleri önemli ölçüde daha yüksek olacak gibi görünüyor.

Resmi açıklama, "Cal Kestis'in hikayesi, Lucasfilm Games ile işbirliği içinde geliştirilen Respawn Entertainment'ın üçüncü şahıs, galaksiyi kapsayan aksiyon-macera oyunu Star Wars Jedi Survivor'da devam ediyor. Anlatı odaklı bu tek oyunculu oyun, Star Wars Jedi Fallen Order'daki olaylardan 5 yıl sonra başlıyor ve galaksi karanlığa daha da gömülürken Cal'ın giderek çaresizleşen mücadelesini takip ediyor. İmparatorluk tarafından galaksinin sınırlarına itilen Cal, kendisini yeni ve tanıdık tehditlerle çevrili bulacak. Hayatta kalan son Jedi Şövalyelerinden biri olan Cal, galaksinin en karanlık zamanlarında bir duruş sergilemeye kararlıdır. Ancak kendisini, mürettebatını ve Jedi Düzeni'nin mirasını korumak için ne kadar ileri gitmeye isteklidir?" şeklinde.

Star Wars Jedi Survivor'ın devamı bu ayın sonunda, eğer takviminizde henüz işaretlemediyseniz 27 Nisan'da yayınlanacak. Piyasaya çıktığında yalnızca PlayStation 5, Xbox Series X ve PC gibi mevcut nesil sistemler destekleyebilecek. Star Wars Jedi Survivor son oynanış fragmanı yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok yazı mevcut. Şimdi, sizleri diğer yazılarımız ile tanıştıracağız.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi strateji oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Star Wars Jedi Survivor son oynanış fragmanı yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.