Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.02.2023

Respawn Entertainment ve Electronic Arts'ın yakında çıkacak aksiyon-macera oyunu Star Wars Jedi Survivor için uzun bir yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Respawn, Fallen Order'ın devamı niteliğindeki Jedi Survivor'ın geçen yılki ilk sunumuna kadar pek çok detayı gizli tutuyordu. Son aylarda yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı. Bu yeni video bize bugüne kadar beklenen sürüme en derinlemesine bakışı gösteriyor.

Star Wars Jedi Survivor uzun oynanış videosu haberimizde

Star Wars Jedi Survivor için 9 dakikalık yeni bir oynanış fragmanı IGN aracılığıyla çıktı. Survivor'ın ana karakteri Cal Kestis, videoda yepyeni Koboh gezegenini keşfediyor. Kestis gezegene düşüyor ve galaksiyi keşfetmeye devam edebilmek için Mantis'i nasıl tamir edeceğini bulmaya koyuluyor. Merak ediyorsanız, videoyu burada kendiniz görebilirsiniz.

Bu video, Star Wars Jedi Survivor'ın konusuna çok fazla odaklanmak yerine, Kestis'in bu devam oyununda sahip olacağı yeni becerilere bir göz atmamızı sağlıyor. Bu, çeşitli yeni ışın kılıcı saldırıları ve Güç yeteneklerine ek olarak Kestis'in karşılaşacağı yeni düşman türlerinden bazılarını sergiliyor. Bu demodaki görseller Fallen Order'dakinden belirgin şekilde daha iyi, Jedi Survivor'ın yalnızca mevcut nesil konsollarda yayınlanacağı göz önüne alındığında bu uygun. Survivor genel olarak oldukça fantastik görünüyor ve umarım hayranların yüksek beklentilerini karşılayacaktır.

Star Wars Jedi Survivor şimdi 28 Nisan'a kadar satışa sunulmayacak, bu da planlanan ilk çıkış tarihinden yaklaşık altı hafta sonra. Ancak çıktığında Survivor PC, Xbox Series X, PlayStation 5 ve PlayStation 4'te oynanabilir olacak. Star Wars Jedi Survivor uzun oynanış videosu bir yana, şimdi sizlere bir hatırlatmamız var.

Geçmiş olsun

Kahramanmaraş başta olmak üzere tüm Türkiye'yi yasa boğan bu acı olayda hasar alan bölgeler için, sitemizde ve kardeş sitelerimizde AFAD ile ilgili bağış yapabileceğiniz reklamlar olacaktır. Eğer nasıl yardım edeceğiniz konusunda bir fikriniz yoksa, bu reklamlara göz gezdirmenizi tavsiye ederiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Star Wars Jedi Survivor uzun oynanış videosu yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.