Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.02.2023

Respawn Entertainment, Star Wars Jedi Fallen Order'dan daha büyük boyutlarda olması beklenen Star Wars Jedi Survivor oyununa, oyuncuların evreni daha iyi keşfetmelerine yardımcı olacak iki hızlı seyahat unsuru ekliyor. Son bilgilere göre, yaklaşan Star Wars oyununda hem hızlı seyahat hem de binilebilir binekler olacak, böylece oyuncular A noktasından B noktasına hızlı bir şekilde ulaşabilecek ve keşfetmek için geri dönebilecekler. Bu iki seçenek sayesinde oyuncular keşfe ve diğer oyun özelliklerine ne kadar zaman ayırmak istediklerini daha kolay seçebilecekler.

Star Wars Jedi Survivor hızlı seyahat açısından daha çeşitli

Play Magazine'in (GamesRadar aracılığıyla) gelecek sayısında yeni Jedi Survivor özellikleri açıklandı ve makalede oyunun yönetmeni Stig Asmussen'den alıntı yapıldı. Asmussen'e göre bu çapraz geçiş unsurları oyunculara "noktalar arasında pazarlık yapma" olanağı sağlayacak. Asmussen, "Oyuncuların A noktasından B'ye ve A'ya hızlı bir şekilde ulaşmalarına yardımcı olmak için hem hızlı seyahat hem de bineceğiniz yaratıklar getireceğiz. Hızlı seyahat noktadan noktaya ve binilebilir yaratıklar noktalar arasında hızlı bir şekilde pazarlık yapmanın ve aradaki şeyleri keşfetmenin bir yolunu sunuyor." dedi.

Cal Kestis ilk kez yeni ulaşım yöntemleri edinmiyor. Asmussen, Aralık ayında Game Informer'a verdiği bir röportajda Cal'ın yeni becerilerini benzer şekilde hareket etmek için kullanacağının ipuçlarını vermişti. Ayrıca, çok daha kapsamlı bir Metroidvania yaklaşımı benimsediğini belirtmişti. Asmussen, "Cal birkaç becerisini birleştirerek muazzam mesafeleri aşabiliyor. Ama aynı zamanda bu hayvanları nasıl idare ettiğimiz ve gezegeni yönetmek için onları nasıl kontrol ettiğimizle de ilgili." dedi. Star Wars Jedi Survivor hızlı seyahat özellikleri bir yana, şimdi size başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi çizgi film rehber yazımıza bir bakmanızı tavsiye ederiz. Zira, bu rehber yazımızda, sizler için 20 film seçtik. Her birinden de tek tek bahsettik. Bu sayede, siz de aradığınız çizgi filmi bulacaksınız. Sonra, En iyi bilim kurgu filmleri rehber yazımız var. Bu rehber yazımızda da bol bol tavsiye verdik. Bilim kurgu filmleri, günümüzde kesinlikle çok sevdiğimiz bir tür. Biz de, bilim kurgu önerisi hazırlayalım dedik. Ardından da, En iyi vampir filmleri yazımız mevcut. Bu rehber yazımızda da, sizler için vampir filmleri seçtik. Seçtiğimiz vampir filmlerini önce listeledik, sonra da haklarında bilgi verdik. Umarız ki, her birinin faydası olur. Star Wars Jedi Survivor hızlı seyahat özellikleri yazımız bitmeden önce 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep film yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.