Türkiye

Eski S.T.A.L.K.E.R. geliştiricileri, yeni Battle Royale oyunlarını duyurdu

Eski S.T.A.L.K.E.R. geliştiricileri, yeni Battle Royale oyunlarını duyurdu

Çernobil'de geçecek olan bu oyunun adı ise Fear the Wolves.

Fortnite: Battle Royale ve PlayerUnknown’s Battlegrounds derken, Battle Royale oyun modu oldukça popülerleşti. Öyle ki, şimdi birçok büyük geliştirici ekip de bu oyun modunu, kendi oyunlarına eklemeye çalışıyor. Bu konudaki son örnekler ise Red Dead Redemption 2 ve 2018 senesinde çıkacak yeni Battlefield oyunu. Son söylentilere göre bu iki video oyununda da bahsi geçen trend oyun modu olacaktı. Şimdi ise Focus Home Interactive ve eski S.T.A.L.K.E.R. geliştiricileri, yeni bir Battle Royale oyunu duyurdu. Bu oyunun adı ise Fear the Wolves olarak açıklandı.

Eski S.T.A.L.K.E.R. geliştiricileri, yeni Battle Royale oyunlarını duyurdu

Fear the Wolves, 2018 senesinde çıkışını gerçekleştirecek. Kıyamet sonrası bir evrende geçecek olan bu yeni oyun, birkaç aydır geliştiriliyor ve oyunun temel bakış açısı da birinci şahıs. Yani bir FPS oyunu bizleri bekliyor. Oyun, S.T.A.L.K.E.R. deyince mutlaka tahmin etmişsinizdir, Çernobil’de geçecek ve oyuncular, isterlerse tek başlarına, isterlerse de grup halinde oyuna girebilecek. Peki, bu oyunun, diğer Battle Royale oyunlarından farkı ne olacak? Geliştirici ekibin dediğine göre oyuncular sadece gerçek oyuncular ile değil, ölümcül çevre ile de savaşmak zorunda kalacak.

Fear the Wolves isimli Battle Royale oyunu, dinamik hava şartlarına ve gece-gündüz döngüsüne sahip olacak. Bu yüzden de oyuncular sürekli olarak taktik değiştirmek zorunda kalabilirler. Son olarak belirtelim, oyunun PC sürümü erken erişim ile öncelikle oyunculara sunulacak. Erken erişim sürecinin ardındansa oyun, konsollar için çıkacak. Fakat bu konsolların ne olduğunu net olarak bilemiyoruz. Muhtemelen PlayStation 4 ve Xbox One olacaktır bu konsollar.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın