Notmycar, arabalar ile Battle Royale modunu buluşturuyor

Notmycar, arabalar ile Battle Royale modunu buluşturuyor

Sanki PlayerUnknown's Battlegrounds ama insanları kontrol ederek değil, arabaları kontrol ederek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Fortnite, şu sıralar Battle Royale modunun en lider oyunlarından. Şimdi tabii PlayerUnknown’s Battlegrounds, masaya pek de yeni bir şey koymuyor. Bu oyun modu, orijinalde nasılsa, PlayerUnknown’s Battlegrounds içerisinde de aynen devam ediyor. Yani bayağı bir sıkıcı. Fortnite ise muhtemelen bu durumun farkındaydı çünkü o oyunun Battle Royale modunda inşa mekanikleri vardı. Ayrıca çevre tamamen yıkılabilirdi. Bu da oyun modunu bambaşka bir seviyeye taşıdı. Notmycar isimli yeni bir PC oyunu ise bahsettiğimiz modu, daha da başka bir seviyeye çıkartıyor çünkü bu oyunda da arabalar ile Battle Royale oynuyoruz.

Notmycar, arabalar ile Battle Royale modunu buluşturuyor

Notmycar oyunu da aynı şekilde, arabaların bir uçaktan, haritaya atılması ile başlıyor. Arabalar, harita üzerinde yeni ganimetler bularak güçleniyor ve son hayatta kalan araba olmaya çalışıyor. Oyunun dünyasında bulabildiğimiz ganimetler arasında da farklı güçlendiriciler veya silahlar bulunuyor. Ayrıca, oyundaki arabamızı güzel bir şekilde modifiye de edebiliyoruz. Mesela yeni bayraklar ekleyebiliyor, rengini değiştirebiliyor veya dışının görünümünü değiştirebiliyoruz.

Son olarak, oyun için yayımlanmış olan görselleri, hemen yukarıdan ve hemen aşağıdaki galerimizden sizlere aktaracağız. Notmycar için herhangi bir çıkış tarihi bulunmuyor ama eğer dilerseniz, şu an oyunun resmi sitesi üzerinden, alfa öncesi sürüm için kayıt olabiliyorsunuz. Peki, sizler bu oyuna bir şans verecek misiniz? Eğer Battle Royale moduna yeni bir soluk katmaya çalışan bir yapıt arıyorsanız, bu oyunu tercih edebilirsiniz. Cevabınız hayır ise de hayatta başarılar dileyebiliriz. Ne yapalım yani?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın