Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.07.2020

Uzun yıllardır birçok oyuncunun hayatını süslemeyi ve renklendirmeyi başarmış olan STALKER serisi, bildiğiniz üzere yeni bir oyun ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Yıllar yıllar sonra devam eden seri, bizleri yakında STALKER 2 ile tanıştıracak. Daha önce de haberlerimize birçok kez konuk olmayı başarmış olan STALKER 2 görünüşe göre RTX destekleyen bir oyun olacak.

STALKER 2 RTX özellikleri Microsoft Xbox sayfası aracılığıyla öğrenildi

STALKER 2 ışın izleme özellikleri, Microsoft Xbox sayfası tarafından onaylandı. Unreal Engine 4 oyun motorunun gücünü bizlere gösterecek olan yapım, aynı zamanda ışın izleme özelliği ile bizlere müthiş bir görsel tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Açıkçası, zaten harika bir temaya sahip olan oyunun bu tarz ekstra özelliklerle iyice güzelleşmesi, bizleri iyice meraklandırıyor. Sadece o Çernobil sahnelerini gördüğümüzde bile anılarımız canlanıyor. Bakalım, STALKER 2 bizlere nasıl bir tecrübe sunacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.