Uzun süredir kendisini göremediğimiz STALKER 2 duyuruldu

Uzun süredir kendisini göremediğimiz STALKER 2 duyuruldu

12 yıl sonra, seriye yeni bir oyun daha katılıyor.

Uzun süredir ortalıklarda göremediğimiz bir oyun serisi bu haberimize konuk oluyor. 20 Mart 2007 tarihinde, S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl ile birlikte hayatımıza giren seri, en sonunda yeni bir oyununa daha kavuşuyor. Serinin yaratıcısı olan GSC Game World ekibi tarafından, birçok hayran tarafından beklenen STALKER 2 duyuruldu. 2009 yılından beri bir yenisini göremediğimiz serinin yeni oyunu için, serinin orijinal yaratıcısı olan şirket tarafından bir tarih de verildi. Her ne kadar tam bir tarih olmasa da, en azından zaman aralığını biliyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

GSC Game World tarafından STALKER 2 duyuruldu

İnternet üzerinde büyük bir hayran kitlesini toplamayı başarmış olan STALKER serisi, bildiğiniz üzere sahip olduğu orijinal oyun tarzı ile birlikte bizlere çok farklı bir tecrübe sunuyordu. Serinin ilk oyunu olan S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl, 2007 senesinde çıkışını gerçekleştirmişti. Hemen ardından ise, 2008 yılında S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky çıkışını gerçekleştirdi. Serinin şimdiye kadarki son oyunu olan S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat ise, 2009 yılında bizlerle buluşmuştu. O zamandan beri, sizlerle bu haberimizde paylaşmakta olduğumuz STALKER 2 duyuruldu müjdesine kadar da, serinin başka oyunu çıkmamıştı.

GSC Game World ekibi, yolda olan oyun için bir internet sayfası bile açtı. Açılan internet sayfasında, STALKER 2 yazısı bulunuyor ve hemen aşağıda ise, “2.1.2.1.” yazısı bulunuyor. Rakamlar neden nokta ile ayrılmış, bilemiyoruz. Fakat 2021 yılını işaret ettiği de fazlasıyla bariz. Kesin değil ama belki de nokta ile ayırmalarının arkasında da bir başka sebep yatıyordur. Eğer böyle bir durum söz konusuysa da, zaten gelecek günlerde kokusu çıkacaktır ortaya.


S.T.A.L.K.E.R 2
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın