STALKER 2 resmi sitesi yeni bir görünüme sahip

STALKER 2 resmi sitesi yeni bir görünüme sahip

Yepyeni bir müzik ve görsel bizlerle.

Hayatımıza 2007 yılında STALKER: Shadow of Chernobyl ile giren seri, son olarak önümüze STALKER: Call of Pripyat ile gelmişti. Geçtiğimiz yıl ise serinin yeni bir oyunu olan STALKER 2 duyurulmuştu. Ancak o günden beri elimizde oyunla ilgili hiçbir bilgi yok desek, abartmış olmayız. Geliştirici ekip ne bir ekran görüntüsü paylaştı, ne de bir video yayımladı. Bu çizgiyi hiç bozmadan da devam ediyorlar. Geçtiğimiz saatlerde oyunun resmi Twitter sayfası açıldı ve ilk iki paylaşım da bize neredeyse yeni hiçbir şey söylemedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

STALKER 2 internet sitesi, yenilenmiş ve ilgi çekici görünüyor

Twitter üzerinden yapılan paylaşımda, STALKER 2 oyununun resmi internet sitesinin yeni bir görünüm kazandığı ve yeni bir müzik eklendiği duyuruldu. Siteye girmek için buraya tıklayabilirsiniz. Tema müziğini dinleyebilir, yeni görsel ile göz göze gelebilirsiniz. Yine Twitter üzerinden yapılan ilk paylaşım ise oyunun 2021 tarihinde çıkacağını işaret ediyor. 2021’de kesin olarak çıkacak diye bir bilgi paylaşmadılar, ancak görselden de tarih olduğu apaçık. Bu görüntü ile zaten daha önce karşılaşmıştık, o zaman da günü gününe bir tarih verilmemişti.

Siteye gelen bu güncelleme de bize oyun hakkında pek bir şey söylemedi. 2021 yılına dek önümüzde uzun bir süre var. Yakında oyunla ilgili daha fazla bilgi vereceklerine hiç şüphe yok. Oyuncular yaklaşık 10 yıldır STALKER serisinin yeni bir oyununu bekliyor. Umarız söylenen tarihte oyun çıkar ve bir erteleme yaşanmaz.


S.T.A.L.K.E.R 2
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.