Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Sony yapımcısı ve başka bir isim tarafından God of War oyununun çıkış tarihi hakkında yorum geldi

Sony yapımcısı ve başka bir isim tarafından God of War oyununun çıkış tarihi hakkında yorum geldi

Çok yakın bir tarihte çıkış tarihi geliyor.

2018 senesinin ilk yarısında, sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro oyuncuları için piyasaya sürülecek olan yeni God of War oyunu, şu an birçok oyuncu tarafından bekleniyor. Oyun bekleniyor ama oyunun net çıkış tarihi bilinmiyor. Genelde tüm God of War oyunları Mart ayında çıkışını yapmıştı. Ayrıca PlayStation Store üzerinde de bu oyunun çıkış tarihi bir ara 22 Mart 2018 olarak görünmüştü. Tabii tüm bunlar birer söylenti idi. Bugün ise bu söylentilerin arasına 2 yeni söylenti eklendi. Bu söylentilerden bir tanesi, video oyunu endüstrisinden sızdırdığı bilgiler ile tanınan Tidux tarafından gelirken; diğer söylenti direkt olarak bir Sony yapımcısından geldi.

God Of War

Dilerseniz öncelikle Sony yapımcısından gelen çıkış tarihini sizlere aktaralım. Sony Interactive Entertainment Japan and Asia şirketinin yerelleştirme departmanında yapımcı olan Chris Ashimine, Famitsu dergisine verdiği bir röportajda çok yakında bu çıkış tarihinin geleceğini söyledi. Tidux ise bu açıklamayı destekler nitelikte, 2 hafta içerisinde God of War oyununun çıkış tarihini öğreneceğimizi söyledi. Tidux tarafından sızdırılan bilgiler bazen tutuyor, bazen tutmuyor. Normalde bu isme biz güvenmezdik fakat Sony yapımcısından gelen açıklama ile Tidux’un sızdırması tuttuğu için sizlere aktarmak istedik.

God of War Hakkında

God of War değişti… ve bu sizin bildiğiniz Kratos değil. Klasik hikâyenin müthiş bir yeniden anlatımını keşfederken zorlu ve bilinmedik bir yol sizi bekliyor. Oğlu uğruna daha iyi bir adam olmak isteyen Kratos’un olgunlaşma ve şiddet üzerine derin ve düşündüren yolculuğuna katılın. Canavarlarla, ejderhalarla ve tanrılarla dolu bir dünyada sorumluluk duygusunun ağırlığı omuzlarınızdadır ve hayatınız kanla ve kaosla doluyken, geleceği korumak için geçmişinizde yaptığınız hataları nasıl engelleyebileceksiniz?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın