Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 02.03.2023

Sons of the Forest yeni bir güncelleme aldı. Sons of the Forest'ın 2023'ün en popüler oyunlarından biri olması biraz sürpriz oldu. Kimse küçük bir oyun olmasını beklemese bile, kimsenin Steam'i çökertebilecek veya Steam listelerini tamamen ezebilecek bir oyun olmasını öngördüğünü söylemek mümkün değil. The Forest saygın bir hayatta kalma oyunuydu, ancak yine de çok doymuş bir kategoride insanlar için rekabet ediyordu. Ancak Sons of the Forest, selefinin çerçevesi üzerine inşa edilen ve hatta hayatta kalma oyunu türünün en sıkıcı özelliklerinden bazılarını tamamen ortadan kaldıran çok daha az beceriksiz bir oyun geliştirerek çeşitli şekillerde yenilik yapmayı başardı.

Bu bir yana, Sons of the Forest kesinlikle kusursuz değil. Endnight Games ekibi, oyuncuların oyunla yaşadıkları deneyimi geliştirebildiğinden emin olmak için zorlu bir çalışma yürütüyor. Sons of the Forest, 1 Mart'ta Endnight Games tarafından oyundaki birkaç küçük sorunu gideren yeni bir güncelleme aldı. Oyunun yama notları aşağıda yer almaktadır.

Sons of the Forest güncelleme notları

  • Kısayol tuşlu mataranın kullanıldığında matarayı çıkarması düzeldi.
  • Kollar ve Bacaklar artık kısayol tuşuna alınca yemek yerine ekipman olarak geçecek.
  • Bazı düğmeler için kısayol tuşu düğmesi etiketinin envanter görünümüne sığmaması sorunu düzeldi.
  • Atanmamış tüm öğeler için ilk kısayol tuşunu gösteren kısayol tuşu simgesi düzeldi.
  • Cehennem Kapısı çarpıştırıcısının belirli etkileşimleri engellememesi düzeldi.

 

Sons of the Forest güncelleme notları ile ilgili bilgilerimiz bu şekilde. Şimdi, sırada başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Sons of the Forest güncelleme notları yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.