Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 08.03.2023

Sherlock Holmes hayranlarının merakla beklediği Sherlock Holmes The Awakened, yolda. Dahası, Sherlock Holmes The Awakened sistem gereksinimleri de ortaya çıktı. Biz de, bu rehber yazımızda, bu bilgileri sizlerle paylaşacağız. Tabii, bu sayede, "Sherlock Holmes The Awakened kaç GB?" sorusuna da yanıt getireceğiz. Her zamanki gibi, önce sistem gereksinimlerine bir göz gezdireceğiz. Sonra da, listelerimizi sizlerle paylaşacağız. Dilerseniz, direkt olarak listelerimize geçebilirsiniz.

Sherlock Holmes The Awakened sistem gereksinimleri

Şimdi, minimum listeye bakarak başlayalım. Bizden işletim sistemi olarak en az Windows 10 64-bit istiyor. Ayrıca, işlemci olarak da Intel Core i5-3470 ya da AMD Ryzen 3 1200 modelleri tavsiyesi söz konusu. Ardından da, en az 8 GB RAM gereksinimi görüyoruz. Son olarak ekran kartı kısmına da bakalım. Burada, NVIDIA GeForce GTX 770, 4 GB ya da AMD Radeon R9 380, 4 GB seçeneklerini görüyoruz. Bu sisteminiz varsa, oyunu en azından açıp, düşük ayarlarda oynamanız mümkün demektir.

Şimdi, bir de önerilen Sherlock Holmes The Awakened sistem gereksinimleri listesine göz gezdirelim. Burada, önceki gibi işletim sistemi olarak Windows 10 64-bit gerekiyor. İşlemci olarak en az Intel Core i7-6700 ya da AMD Ryzen 5 2600 seçenekleri mevcut. Ayrıca, bu sefer en az 12 GB RAM gereksinimi görüyoruz. Son olarak da, ekran kartı konusunda NVIDIA GeForce GTX 1060, 6 GB ya da AMD Radeon RX 590, 8 GB seçenekleri mevcut. Bu sisteminiz varsa, iyi ayarlarda rahatça oynarsınız. Dikkatimizi çeken nokta, henüz ne kadar yer kaplayacağı bilgisini paylaşmamış olmaları oldu. Şimdi, listemize bir de kendiniz göz gezdirin.

Sherlock Holmes The Awakened sistem gereksinimleri (Minimum):

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 ya da AMD Ryzen 3 1200
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770, 4 GB ya da AMD Radeon R9 380, 4 GB

 

Sherlock Holmes The Awakened sistem gereksinimleri (Önerilen):

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i7-6700 ya da AMD Ryzen 5 2600
  • Bellek: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060, 6 GB ya da AMD Radeon RX 590, 8 GB

 

Başka ne tavsiye edersiniz?

Yazımız içerisinde önce incelemiş olduğumuz listemiz bu kadardı. Fakat, sitemizde farklı yazılar da mevcut. Şimdi, size bir de diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz. Hazır konumuz sistem gereksinimleri iken, başka sistem gereksinimlerinden bahsedelim. Önce, GTA 5 sistem gereksinimleri yazımız var, sizleri bekleyen. Çıktığı günden bu yana efsaneliğini koruyan bir yapım söz konusu. Bakmak istersiniz diye düşünüyoruz. Sonra, Battlefield 1 sistem gereksinimleri rehber yazımız var. Burada da, yine hala çok fazla oynadığımız bir oyun var. Fakat, elbette bu yazımızda paylaşacağımız tavsiyeler bu kadar değil.

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Sherlock Holmes The Awakened sistem gereksinimleri yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.