Samsung Galaxy S serisinde isim değişikliği olabilir

Samsung Galaxy S serisinde isim değişikliği olabilir

Bir dönem kapanıyor mu?

Haberimiz, Kore firmasının ürettiği amiral gemisi niteliğindeki cep telefon kullandığı Galaxy ve S kodlamasıyla ilgili. Muhtemelen 2019 senesinde piyasaya sunulacak olan Samsung Galaxy S10 model ismindeki cep telefonları, farklı bir isim altında piyasaya sürülebilir. Bu isim değişikliği zaten konuşuluyordu ama bu kez en yetkili ağızdan, konuyla ilgili açıklama geldi. Eğer dilerseniz haber hakkındaki daha fazla detayı, yazımızın detaylarında görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S efsanesi, sona erebilir

Şirketinin mobil bölümü başkanı Dj Koh, MWC 2018 sırasında, konuyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarda Samsung tarafından üretilecek bir sonraki amiral gemisi cep telefonu modeli için yeni isim önerilerini incelediklerini belirtti. Şirketin, Galaxy markasını sabit tutacağını belirten Dj Koh, mevcut olan S simgesinin değişip değişmeyeceğini, ileriki zamanlarda tartışacaklarını verdiği bilgilere ekledi. Ayrıca mobil bölüm başkanına göre şirket tarafından S simgesinin sabit tutulması daha benimsenen bir düşünce konumunda.

Normal sıralamaya göre yeni telefonun Samsung Galaxy S10 ismiyle satışa sunulması bekleniyor. Bununla birlikte, bir sonraki modelin Samsung Galaxy X ismiyle çıkışını gerçekleştirebileceği söylentileri de dolaşmıştı. Bu söylentilerin boş olmadığı, en yetkili ağızdan gelen doğrulamayla ortaya çıkmış oldu. Tabii bahsi geçen telefonun, bir yıldan uzun bir süre sonra satışa sunulacağının da altını çizelim. İsim değişikliğiyle birlikte, Koreli teknoloji devi, pek çok yeniliğin ekleneceği, bambaşka bir ürünü piyasaya sunmanın peşinde olabilir. Bakalım önümüzdeki günlerde neler olacak?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın