Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9 Plus için 3 yeni video yayımlandı

Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9 Plus için 3 yeni video yayımlandı

Teknoloji devi bu sefer de başarılı olabilecek mi?

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung, piyasaya yeni süreceği telefonları Samsung Galaxy S9 ve Samsung Galaxy S9 Plus hakkında 3 adet yeni video yayımladı. Daha önce bu markanın yeni telefon modelleriyle birlikte getireceği yenilikler hakkında, kullanıcıları tarafından bir çok tahmin yapılsa da, yayımladıkları videolar ile birlikte, bizi nelerin beklediği hakkında ipuçları veriliyor. Videoları haberin sonunda izleyebilirsiniz. İlk olarak, 25 Şubat 2018‘de yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi 2018 etkinliğinde boy gösterecek olan Samsung Galaxy S9 serisi telefonların çıkış tarihi ise henüz netlik kazanmadı.

Samsung Galaxy S9 Plus

Videoların içeriğinde, yeni telefonların kameralarının, kalitesinin ve kapsamının üstünde duruluyor. İlk videoda, yeni çıkacak telefonların, hareketli emoji teknolojisini destekleyeceği gösteriliyor. Bu teknoloji ile birlikte, telefonda bulunan emojileri, kamera yardımıyla ve yüz hareketleriniz ile hareketli hale getirebileceksiniz. Geçtiğimiz sonbaharda piyasaya sürülen iPhone X de bu özelliğe sahipti.

İkinci videoda ise, yeni telefonların kameralarının, düşük ışıktaki performansının arttırıldığının ve kameralara çift LED flaş ışığının da eklendiğini görebilirsiniz. Üçüncü videoda, telefonların bünyesine ağır çekim özelliği eklenmiş olabileceğine işaret ediliyor. Telefonların bu özelliğe olup olmadığı, Mobil Dünya Kongresi 2018 etkinliğinden sonra netlik kazanacak. Yeni çıkacak olan iki telefonun ana kamelarının 12 megapiksel olması bekleniyor. Fakat, kamerada bulunan lenslerin kalitesi ve arka panelde bulunacak 2. kamera sayesinde, oluşacak görüntülerde iyileşme bekleniyor. S serisinin son telefonları olan Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy S8 Plus‘ın, 20 milyon satış sayısını geride bıraktığını belirtelim.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın