Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 24.03.2023

Resident Evil 4 Remake için Mercenaries modunun tam olarak nerede olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Oyuna başladığınızda menüde eksik olduğunu fark ettiğiniz Resident Evil 4 Remake Mercenaries'in ne zaman çıkacağını merak ediyor olabilirsiniz. Ve Resident Evil 4 Remake Mercenaries çıkış tarihi ve mod nasıl açılır öğrenmek istiyor olmanız mümkün. Şimdi, tüm bu sorularınıza yanıt verelim.

Resident Evil 4 Remake Mercenaries çıkış tarihi, nasıl açılır, böyle bir mod var mı?

Resident Evil 4 Remake'te geri dönen moda genel bir bakışı aşağıda bulabilirsiniz. Başlıkta bahsini ettiğimiz her soruya yanıt verdik. Dahası, ilerleyen günlerde resmi açıklamalar geldikçe, düzenlemesini de yapacağız. Şimdilik bildiklerimiz bu şekilde.

Resident Evil 4 Remake Mercenaries modu var mı?

Resident Evil 4 Remake için geliştirilmekte olan bir Mercenaries modu var. Capcom'un PlayStation Blog'da belirttiği gibi, bu moda başlangıçta erişim mümkün değil. Ancak lansman sonrası bir güncellemeyle ek ücret almadan dahil olacak. Mercenaries uzun zamandır Resident Evil serisinin vazgeçilmezlerinden biri olduğu için bazı kişiler bu durumu hayal kırıklığı olarak değerlendirecektir. Ancak tıpkı ufukta görünen PSVR 2 modunda olduğu gibi 24 Mart 2023 için hazırlanmadığı çok açık.

Resident Evil 4 Remake Mercenaries çıkış tarihi nedir?

Resident Evil 4 Remake'in Mercenaries'ine ait bildiğimiz bir çıkış tarihi yok. Capcom, üzerinde çalıştıklarını söylemek dışında oyun için bir çıkış tarihi vermedi. Resident Evil serisi için lansman sonrası içerik güncellemelerinin genellikle nadir ve seyrek olduğu göz önüne alındığında, bir an için spekülasyon şapkalarımızı takacak olursak, bu Bahar veya Yaz başında çıkabileceğini düşünüyoruz. Yine de bunu destekleyen bir kanıt yok. Yine de Capcom'un modu yayınlamadan önce çok fazla beklemek istemeyeceğine inanıyoruz.

Güncelleme: Resident Evil 4 Remake Mercenaries modu, 7 Nisan 2023 tarihinde ücretsiz olarak gelecek.

Resident Evil 4 Remake Mercenaries nasıl açılır?

Resident Evil 4 Remake Mercenaries modunun kilidini açmak için bir yöntem yok çünkü henüz yayınlanmadı. Ancak yayınlandığında, muhtemelen başka herhangi bir ön koşul olmadan ana menüden erişilebilir olacaktır.

Yani, bir süre daha bu modu beklememiz gerekecek. Ancak, bu pek de sorun olmayacaktır. Adım adım da olsa, oyunun ilerlediğini görmek, elbette çok daha keyifli olacaktır. Dahası, bu mod çıkana kadar da oyunun tadını çıkarma şansımız olacak. Oyuna iyice alışınca, çok daha rahat ve keyifli olacaktır. Artık Resident Evil 4 Remake Mercenaries çıkış tarihi, nasıl açılır sorusuna da bu şekilde yanıt getirdik. Şimdi, sırada başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Resident Evil 4 Remake Mercenaries çıkış tarihi, nasıl açılır yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.