Yeni Tom Clancy’s Rainbow Six Siege modu olan Outbreak için oynanış videosu yayımlandı

Yeni Tom Clancy’s Rainbow Six Siege modu olan Outbreak için oynanış videosu yayımlandı

Tüm Tom Clancy's Rainbow Six Siege topluluğu tarafından beklenen videolar, Ubisoft tarafından yayımlandı.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hakkında yazdığım her haberin başında söylüyorum, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege kesinlikle Ubisoft tarafından son zamanlarda yapılmış en başarılı video oyunlarının başında geliyor. İşte bu başarılı oyun şimdi üç yaşında ve yepyeni bir etkinlik ile de oyuncular, bu üçüncü yaşı kutlamaya hazırlanıyor. Bu etkinlik, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege tarihinde ilk kez gerçekleşecek olan bir PvE etkinliği olarak geçmekte. Outbreak isimli bu PvE etkinliği yakında çıkacak ve Ubisoft, bu oyun modu için iki yeni video yayımladı. Bu videolardan bir tanesi de tamamen oynanış videosu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Rainbow Six Siege

Ubisoft tarafından yayımlanan ilk video neredeyse bir buçuk dakika uzunluğunda. Bu videoda oynanış anlarını görüyoruz ve videonun sonunda da önemli bir bilginin sahibi oluyoruz. Ubisoft tarafından verilen bilgilere göre bu mod, 20 Şubat 2018 tarihinde, TTS içerisinde oynanabilir olacak. TTS kullanmayan oyuncular da 6 Mart 2018 ile 3 Nisan 2018 tarihleri arasında oynayabilecek. Evet, Outbreak isimli bu PvE modu daha önceden de söylendiği gibi sadece 1 ay boyunca sürecek ve 1 ay sonunda PvE modu oyunculara elveda diyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bir diğer video ise neredeyse 4 dakika uzunluğunda. Bu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege videosunda ise Outbreak modu hakkında Ubisoft ekibi bazı ipuçları veriyor. Ayrıca bu videoda daha fazla oynanış anına şahit oluyoruz. Hatta özel kamera açıları bir yana, ikinci videoda direkt FPS olarak oyun modu görünmekte. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz bu iki videoya da hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.