Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gelecek iki yeni operatör tanıtıldı

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gelecek iki yeni operatör tanıtıldı

Operation Chimera ile gelen yeni operatörlerle tanışın.

Sevilen takım bazlı aksiyon oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için 2018 senesinde gelecek ilk eklenti paketi Operation Chimera, pek çok yeniliği barındırıyor. Yeni eklenti paketiyle birlikte, iki yeni operatörün geleceği açıklanmıştı. Ubisoft tarafından yapılan resmi açıklamayla, oyuna eklenecek bu iki yeni operatör tanıtıldı. Biyolojik saldırılar konusunda uzman olan Finka ve Lion, eklenti paketinin temasına uyum sağlayan karakterler olacak. Yeni gelen iki operatörün oynanışa yarar sağlayacak, bir çok farklı özelliği bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gelen iki yeni operatör tanıtıldı

Oyunun Operation Chimera eklenti paketine eklenecek operatörlerden bir tanesi olan Finka, saldırı tarafında. Elindeki cihaz sayesinde diğer operatörlere güç kazandıracak olan Finka, uzaktan aktif edilebilen nabotlarıyla sağlık arttırma özelliğine sahip olacak. Bu özellik sayesinde, diğer takım arkadaşlarının canlanması, güçlerini doldurmaları ve oyunun başında bir miktar sağlık artışı alabilmeleri sağlanacak. Orta derece hız ve orta derece zırha sahip olacak olan Finka; Spear .308,  SASG-12, 6P41 silahlarını kullanabilecek. Ayrıca sersemletici bomba taşıyacak.

Eklenecek diğer karakter olan Lion ise bir savunma operatörü. Kendisi EE-One-D isimli bir alet kullanacak ama bu aletin yapısı hakkında bir açıklama yapılmadı. Lion da eklenecek diğer operatör gibi orta derece hız ve orta derece zırh özelliklerine sahip olacak. Silah olarak V308, 417 Marksman veya SG-CQB tercihlerini yapacak olan Lion, öldürücü veya sersemletici bir bomba taşıyabilecek. Ubisoft tarafından yapılan duyuru videosunu haberimizin en alt kısmından seyredebilirsiniz. Ayrıca hatırlatalım; sevilen oyun Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için gelecek olan Operation Chimera eklenti paketinin çıkış tarihi 6 Mart 2018 olarak açıklanmıştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.