Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için ücretsiz hafta sonu etkinliği başlıyor

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için ücretsiz hafta sonu etkinliği başlıyor

15 Şubat 2018 ile 20 Şubat 2018 tarihleri arasında Tom Clancy's Rainbow Six Siege oyunu ücretsiz olarak oynanabilmeye uygun olacaktır.

15 Şubat 2018 ile 20 Şubat 2018 tarihleri arasında Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunu ücretsiz olarak oynanabilmeye uygun olacaktır. İlgili oyuncular 25 milyonluk Tom Clancy’s Rainbow Six Siege topluluğuna tüm konsolları, Uplay ve Steam aracılığıyla Windows PC üzerinden katılabilirler. Oyunu bu ücretsiz süre zarfında deneyimleyen oyuncular oyunu satın aldıklarında gelişimlerini aktarıp kesintisiz bir şekilde kaldıkları yerden devam edebilirler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy's Rainbow Six Siege için ücretsiz hafta sonu etkinliği başlıyor

Year 3, Season 1, Operation Chimera’dan sonraki ilk içerik 19 Şubat 2018 tarihinden itibaren teknik test sunucu başlangıcı vasıtasıyla PC’de de uygun olacaktır. 6 Mart 2018 tarihi itibariyle de tüm platformlarda piyasaya sürülecektir. Bu sırada yeni eşli oyuncu Outbreak modu teknik testlerin sağlanmasıyla 20 Şubat 2018 tarihinden itibaren PC ortamında oynanabilir olacaktır. Outbreak, 6 Mart 2018 tarihi ile 3 Nisan 2018 tarihlerinde tüm platformlarda uygun olacaktır.

Operation Chimera, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun başlangıçtaki üç yılını belirtecektir. İki yeni operatör, biyotehlike uzmanları, muhalif tarafta oynanabilen çoklu oyuncu; oyunun ilk eşli oyuncu etkinliğinde büyük tehlikeli yüzünü gösterecektir. Operation Chimera ve Outbreak’in ek detay içerikleri 16-18 Şubat tarihleri arasında Montreal’de gerçekleşecek olan Six Invitational Finalleri’nde gerçekleşecektir. Operators ve Outbreak Etkinlik tarihlerinin değişikliklerinden emin olmak ve daha fazlasını öğrenmek için https://www.twitch.tv/rainbow6 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Oyun, yeni başlıklı haberler ve daha fazlasını öğrenmek için www.rainbow6.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Tüm detayları ve ücretsiz hafta sonu tarihlerini www.rainbow6.com/freeweekend linkini takip ederek bulabilirsiniz. Ücretsiz hafta sonu deneyimi; PC’de 15 Şubat 2018 ile 18 Şubat tarihleri arasında, PlayStation 4’da 15 Şubat 2018 ile 20 Şubat 2018 tarihleri arasında, ve Xbox One için ise  15 Şubat 2018 ile 19 Şubat 2018 tarihleri arasında uygun olacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.