Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, tüm platformlarda ücretsiz denenebilecek

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, tüm platformlarda ücretsiz denenebilecek

Merak edenler, henüz oynamayanlar için güzel fırsat.

Oldukça beğeni gören takım bazlı savaş oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, kısa süreliğine, tüm platformlarda ücretsiz olarak denenebilecek. Eğer oyunu oynamayanlar, merak edenler varsa, bu kısıtlı süreleri iyi değerlendirmelerini öneriyoruz. PC, PlayStation 4 ve Xbox One için ayrı ayrı deneme zaman aralıkları bulunacağını da hatırlatalım. İlgi duyan okuyucular, bu tarih aralıklarını not etmesinde fayda var.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege tüm platformlarda ücretsiz denenebilecek

Önümüzdeki hafta, yani 15 Şubat 2018 ve 20 Şubat 2018 tarihlerinde, Ubisoft’un Uplay kanalı aracılığıyla, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun denemesi ücretsiz olacak. Hatırlatmakta fayda var, deneme süresine dair, her platform için ayrı tarih aralıkları belirlendi. Oyuna erişim, PC için 15 Şubat 2018 ve 20 Şubat 2018 tarihleri arasında, PlayStation 4 için 15 Şubat 2018 ve 20 Şubat 2018 tarihleri arasında, Xbox One platformu için ise 15 Şubat 2018 ve 19 Şubat 2018 tarihleri arasında ücretsiz olacak.

Oyunu, belirlenen süreler arasında deneyen oyuncular,  Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununu satın alırlarsa, kaldıkları yerden ilerleyebilecekler. Hemen hatırlatalım, ilerlemelerin kayıtlı tutulması, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Starter Edition’ı satın alanları kapsamayacak. Diğer paketleri satın alan oyuncuların, oyun içerisindeki gelişimleri korunmuş olacak.

Birden bire Ubisoft oyuncuları neden sevindirme kararı aldı diye merak edenler varsa hatırlatalım. Oyunun 3. yılının ilk sezonundaki yeni eklentisi Operation Chimera, PC için 19 Şubat 2018 tarihinden itibaren test aşamasına başlayacak. Operation Chimera, 6 Mart 2018 itibarıyla tüm platformlarda kullanıma açılacak. Ayrıca oyuna eklenecek yeni eşli oyuncu modu Outbreak, 20 Şubat 2018 tarihinde test sunucularına eklenecek. Yeni eşli oyuncu modunun 6 Mart 2018 ile 3 Nisan 2018 tarihleri arasında oyuna dahil edilmesi bekleniyor. Bize bu ücretsiz deneme sürelerinin açıklanması biraz reklam kokan hareketler gibi geldi ama siz yine de merak ediyorsanız, tecrübe etmeden geçmeyin deriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.