Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.04.2023

Lifeweaver daha ortaya çıkmadan Overwatch 2'de oyuncuların çoğunluğunun favorisi olarak diğer kahramanları geride bıraktı bile. Muhteşem tasarımı ve tarzı herkesin dikkatini çekti ve neler sunabileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Lifeweaver'ın 4. Sezonda Overwatch 2'deki yeteneklerinin tam açıklaması ve genel görünümü aşağıda. Kahramanı takımınızın kadrosuna eklemeden önce dikkatlice düşünmek çok önemli olacaktır. Çünkü tüm yetenekleri takımınız için net bir avantaj olmayacaktır. Şimdi, Overwatch 2 Lifeweaver yetenekler rehberi yazımızın detaylarına geçelim.

Overwatch 2 Lifeweaver yetenekler

  • Parting Gift – Lifeweaver, öldürüldüğünde takımınız veya düşman takım tarafından kullanılabilecek bir iyileştirme öğesi bırakacaktır (pasif)
  • Rejuvenating Dash – Tehlikeden kaçarken hızla atladığınızda küçük bir iyileştirme sağlayın.
  • Petal Platform – Her iki takım kahramanları da üzerine basıldığında yükselecek platformlar oluşturun.
  • Life Grip – Hedef alınan düşman için bir kalkan oluşturarak, onları kendinize doğru çekin.
  • Tree Of Life – Haritanın herhangi bir yerine yerleştirebileceğiniz bir ağaç yakınında bulunan takım arkadaşlarını iyileştirir. Bu ağaç, haritadaki görüş açılarını ve noktaları da engeller.

 

Overwatch 2 Lifeweaver anlamı nedir?

Bu Overwatch 2 Lifeweaver yetenekler rehberi yazımızda, bir şeyden daha bahsetmek isteriz. Ayrıca, küçük ve ekstra bir bilgi olması amacıyla, Lifeweaver'ın anlamından da bahsedelim. Life, can demek ve weaver da, burada dokuyucu anlamına geliyor. Yani, Can Dokuyucusu olarak da kelime çevirisi yapmak mümkün.

Overwatch 2 Lifeweaver yetenekler rehberi nasıl ortaya çıktı?

Tüm bunlar artık silinmiş olan bir PCGamesN yazısında ortaya çıktı. Oyundaki başka hiçbir kahramanda bulunmayan çok sayıda kederlendirme yeteneğine sahip olması nedeniyle Lifeweaver oldukça özel bir kahraman türüdür. Kahramanın Blizzard'ın daha önce hiç denemediği özel bir yeteneği, takımınıza yardım etme veya zarar verme yeteneğidir. Lifeweaver, meta için son derece yıkıcı ve takımınızda bulunması gereken bir tehlike haline getiren bu keder verici yetenekleri sunar.

Lifeweaver'ın araç setindeki çeşitli beceriler, maçlara tamamen yeni bir dinamik ve oyun stili kazandırmaya gerçekten hazır. Oyunun ilk sürümünden sonra Overwatch 2'ye eklenen ilk destek kahramanıdır. Overwatch 2 Sezon 4'ün yayınlanmasından önce, bunların tam olarak nasıl çalıştığını öğrenmek için aşağıdaki teaser'ı izleyebilirsiniz. Lifeweaver herkesin ideal erkeği olduğu için, mahallenin dikkatini çoktan çekti. Topluluk, yetenekleri ortaya çıktığında ve onu iş başında izleyebildiğimizde ona daha da hayran olacak.  Overwatch 2 Lifeweaver yetenekler rehberi yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde daha birçok konuda yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Sitemizde, gerçekten sizlere faydalı olacağını düşündüğümüz çok fazla yazı var. Bunlardan biri, En iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun seçtik ve bunları açıkladık. Kedi konulu Stray dışında oyun arıyorsanız, işte size fırsat. Sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, 25 adet dövüş oyunu seçtik ve bunları detaylıca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyunu seçip başlayabilirsiniz. Ardından, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunlar seçtik ve listeledik. Tabii, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Overwatch 2 Lifeweaver yetenekler rehberi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdiye kadar sizlere hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Fakat, bunlar dışında da çok fazla yazımız var. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.