Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 04.01.2023

"Battle for Olympus" sınırlı süreli etkinliği Overwatch 2'nin Sezon 2 için katılacak. Ayrıca, bu hafta Blizzard, yeni bir etkinlik fragmanı aracılığıyla hayranların neler bekleyebileceğinin bir kısmını önizledi. Her kahramanın katılmasına izin verilmeyecek. Ayrıca, mod 5 Ocak'ta başlayacak ve 19 Ocak'a kadar sürecek. Bunun yerine mod, her biri en son videoda yer alan yedi farklı karakterin geliştirilmiş versiyonlarını içerecek.

https://twitter.com/PlayOverwatch/status/1610380927535824900

Overwatch 2 sınırlı süreli Sezon 2 etkinliği nasıl bir şey?

Aşağıdaki video, oyunculara Battle for Olympus'ta karşılaşmayı bekleyebilecekleri kahramanlar hakkında bir fikir vermek için moddan yeni bir oynanış sunuyor. Junker Queen, Ramattra, Lucio, Widowmaker, Reinhardt, Phara ve Roadhog bunun bir parçası olacak. Klipte hepsi çeşitli Yunan hikâyelerinden esinlenerek özel olarak tasarlanmış kostümleriyle övünürken görülüyor. Sezon başında Blizzard, oyuncuların ipuçları aracılığıyla hafiyelik yaparak modun özelliklerini öğrenebileceklerini söyleyerek modla dalga geçmişti.

Blizzard, "Bu kahramanlar ve diğer birkaç kahraman, yeni Battle for Olympus oyun modumuzda müthiş tanrı benzeri güçlerle donatılacak. Bu yeni sınırlı süreli etkinlik 5 Ocak'ta başlayacak ve 19 Ocak'a kadar sürecek. Bu sezon ortaya çıkan kostümlere dikkat edin. Olimpos Savaşı sırasında neler olacağına dair size bir ipucu verebilirler!" dedi. Premium savaş bileti, klipte görülen bazı kostümleri elde etmenin tek yoludur. Bunlar arasında efsanevi Poseidon Ramattra, efsanevi Hades Pharah kostümleri ve efsanevi Zeus Junker Kraliçesi yer alıyor.

Oyuncular, bu etkinliğe ve temalı kostümlere ek olarak oyunun kahramanlarını bir kez daha yeniden dengeleyecek olan yaklaşan bir güncellemeyi bekleyebilirler. Yama notları henüz yayınlanmadığından, tam olarak ne göreceğimiz belli değil, ancak Junker Queen'in bu yamada "çok sıcak" bir şey alacağını biliyoruz. Overwatch 2 için Battle for Olympus etkinliğinin 5 Ocak'ta başlaması ve 19 Ocak'a kadar sürmesi planlanıyor.

Ayrıca, Overwatch 2 Sezon 2 tier listesi yazımıza bakmanızda kesinlikle fayda olacaktır. Dahası, Overwatch 2 yeni şampiyonu Ramattra gibi güncel haberler de sitemizde genelde mevcuttur. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimimize bakmanızı tavsiye ederiz. Bir de, En iyi oyunlar tavsiye rehber yazımız da sizler için mevcut. Bu yazılarımız sayesinde birçok şeyi öğrenmeniz mümkün. Şimdi, sizleri rahat bırakalım da, yeni etkinlik için rahatça hazırlanın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.