Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 25.01.2023

Nintendo'nun geçen yıl GoldenEye 007'nin 2023 yılında Nintendo Switch Online + Expansion Pack abonelik hizmetine ekleneceğini duyurdu. Şimdi, GoldenEye 007 için kesin bir çıkış tarihi ortaya çıktı. Bugün yayınlanan yeni bir fragmanla tanıtılan oyun, çok yakında, 27 Ocak'ta geliyor. Bu kez, çevrimiçi oynamak da mümkün. Yani, oyunu bekleyenlere başkalarıyla oynamak için yeni bir şans verecek. Oyunun nasıl görüneceğini görmek için, duyuruya eşlik eden fragmanda oyunun geniş ekran modu var. Şimdi, sizleri fragman ile baş başa bırakalım.

Nintendo Switch için GoldenEye 007 çıkış tarihi 27 Ocak 2023

Bu kadar çok zaman geçirdikten sonra James Bond oyununu tanıtmaya gerek yok. Ancak bilmeyenler için oyun adından da anlaşılacağı gibi 1995 yapımı James Bond filmi GoldenEye'a dayanıyor. Hikaye modu, oyuncuların nostaljik nedenlerle tekrar ziyaret edeceği bir şey. Fakat, çok oyunculu mod oyunun daha akılda kalıcı yönü. Oyun, son zamanlarda Sea of Thieves gibi oyunlarla tanınan Rare stüdyosu tarafından geliştirilmiştir.

Bununla birlikte, Nintendo'nun çevrimiçi olayları hiçbir zaman tam olarak mükemmel olmamıştır. Bu nedenle belki de bu oyunun çevrimiçi özellikleri, oyuncuların bu klasiği tekrar oynarken aradıkları türden bir deneyimi destekleyecektir. Bu oyunun ikinci dezavantajı, yalnızca Nintendo 64 oyunlarıyla birlikte gelen daha pahalı Nintendo çevrimiçi üyeliğine sahipseniz çevrimiçi oynanabilmesidir. Ancak oyunun ilk olarak Nintendo 64 platformunda piyasaya çıktı. Durum böyle olunca, bu anlayışla karşılayacağımı bir durum. Bu oyunu ücretsiz Nintendo Switch Online üyeliği ile veya doğrudan satın alarak oynayamayacağınız anlamına gelir. GoldenEye 007 çıkış tarihi bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, Şubat 2023 ayında çıkacak önemli oyunlar rehber yazımız da dikkatinizi çekecektir. Sonuçta, çok önemli yapımların çıkış yapacağı bir ay. Dahası, Crime Boss Rockay City çıkış tarihi, hikaye, oynanış rehber yazımız da var. Dilerseniz, en azından bizim merakla beklediğimiz oyuna siz de bir göz gezdirebilirsiniz. Sonra, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Zira, hile yapmak isterseniz, kesinlikle bakmanızda fayda olacaktır.

Bir de, Forspoken karakterler - Athia içerisindeki önemli karakterler rehber yazımız var. Bu yazımızda da, oyunda olan önemli karakterleri anlattık. Zira, çok önemli karakterler söz konusu. Son olarak da, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede, geçen seneyi nasıl sonlandırdığımızı da görebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.