Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 26.02.2023

Naruto Ultimate Ninja video oyunu serisi, oyuncuların Masashi Kishimoto'nun hayal gücünün ürettiği birçok ninjaya karşı bu yılın sonlarına doğru devam edecek bir dövüş oyunu serisinde yarışmasına olanak tanıyor. Serinin gelecek büyük bölümü Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections, oyunculara 140'tan fazla karakter seçeneği sunacak. Ayrıca, Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections içerisinde orijinal bir Boruto hikayesi de olacak. Yani, gelecek oyunun hem eski hem de yeni ninjaları içermesinin yanı sıra Boruto Uzumaki'nin hayatında yeni bir bölüm anlatacağı anlaşılıyor.

Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections hikayesi orijinal bir Boruto hikayesi olacak

Hayranları Naruto Uzumaki ve Hidden Leaf Köyü'nün diğer ninjalarıyla tanıştıran ilk anlatıdan dört yıl sonra, ilk Naruto video oyunu Naruto Battle of Ninja, Nintendo Gamecube için Japonya'da piyasaya çıktı. Naruto Uzumaki yıllar boyunca sayısız kez karşımıza çıktı. Fakat, Ultimate Ninja serisi muhtemelen Shonen franchise'ı altındaki en büyük video oyunu serisi olmuştur. Boruto Uzumaki, hala babasının gölgesinde kalıyor. Ayrıca, Ultimate Ninja Storm serisinin dördüncü bölümünde ilk çıkışını yaptı. Tabii, o zamandan beri oyunlarda görünmeye devam etti.

Mağazanın web sitesinde Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections açıklaması aslında yaklaşan orijinal Boruto anlatısından bahsederken, bugüne kadarki en ünlü ninja Shonen serisinin hayranları için başka yaratıcı öneriler de verdi. Açıklama, "İlk kez bir oyunda, Naruto'nun çocukluğundan Sasuke ile son savaşına kadar seçilmiş sahneleri anime sahneleri ve oyun içi savaşlar aracılığıyla yeniden yaşayın. Geçmiş Ultimate Ninja Storm oyunlarını oynayanlar güncellenmiş grafiklerle hepsini görebilirler. Ayrıca, oyuna özel yeni bir Boruto hikayesini deneyimleyin." şeklinde oldu.

Hasır Şapka Korsanlarını içeren yeni bir orijinal hikaye, serinin yaratıcısı Eiichiro Oda'nın yardımıyla One Piece serisinin en son oyunu One Piece Odyssey'de yer aldı. Masashi Kishimoto'nun şu anda Boruto Naruto Next Generations'ın mangasını kaleme aldığı göz önüne alındığında, henüz doğrulanmamış olsa da, bu yeni orijinalin yaratılmasında bazı katılımları olacağını varsaymak çok da zor olmayacaktır. Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections hikayesi bir yana, şimdi sizlere önerilerimiz var.

Başka ne tavsiye edersiniz?

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. Sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. Ardından da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı sorusuna yanıt getirdik. Şu günlerde, birçok kişinin aklındaki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunun cevabını araştırdık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her birinin faydası olur. Naruto x Boruto Ultimate Ninja Storm Connections hikayesi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şu anda, hep VPN yazıları yazmış gibi duruyoruz. Fakat, sitemizde birçok başlıkta yazı mevcut. Mesela, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. Sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçimi yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. Dahası, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, En iyi oyunlar rehber yazımızda, birçok başlıkta oyun önerisi var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.